Korona na zawsze

Okładka książki Korona na zawsze Geneva Lee
Okładka książki Korona na zawsze
Geneva Lee Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: ROYALS (tom 3) literatura obyczajowa, romans
ROYALS (tom 3)
Crown Me
Wydawnictwo Kobiece
2018-09-14
2018-09-14
2016-05-16
Sylwia Chojnacka
romans

Oj bylo kilka momentów, że wstrzymałam oddech. Zazdrość, miłość i pożądanie... Można by rzec, że takie rzeczy to tylko w bajkach.

Książka bardzo słaba. Jak dla mnie nieudana kopia Greya. Nie podobala mi sie wcale. Czas zmarnowany

Zdecydowanie za dużo scen seksu. Bardzo dużo wątków podobnych do Greya. Bardzo przewidywalna.

Clara i Aleksander pokonali wiele trudności. Niebawem zbliża się ślub i Clarę dosięgają wątpliwości....

Hmm, hmm, hmm chciałabym napisać naprawdę coś fajnego o tej serii, ale nie przychodzą mi do głowy żadne słowa oprócz SEKS. 😂😂😂
Miłość może i gdzieś tam była między bohaterami, może i bohaterowie mieli jakieś problemy ale jedyne co pamiętam z całej serii to Seks na każdym kroku.
Parzyli się jak króliki aż w końcu książka stała się nudna i to z kolejnym tomem nudniejsza.
Kurcze, żeby nie zrozumieć mnie źle, lubię erotykę czytać,.lubię czytać romanse ale nie w takim wydaniu.
Mam wrażenie że bohaterów nic innego nie łączyło ze sobą tylko ten przeklęty SEKS.
Więc cóż jestem troszkę zawiedziona, że autorka do tego seksu nie dołączyła czegoś głębszego. Dla mnie puste książki z bardzo ogromną dawkę SEKSU !!

Pamiętacie poprzednie 2 recenzje serii Royal Genevy Lee? "Korona na zawsze" to już 3 część historii Clary i Alexandra. Jak poprzednie 2 trzymały w napięciu, tak część ostatnia jest przewidywalna (jak dla mnie) i przeciągana na siłę.

Clara żyje w ciągłym stresie przed ślubną ceremonią i ciągle myśli o tym, czy poradzi sobie z obowiązkami królowej. Przeważnie przez 3/4 książki z tym się zmagamy. Jednak kiedy poznaje byłą Alexandra, czy utrzyma emocje na wodzy? "Jeśli człowiek wpadnie na byłą swojego narzeczonego, to tylko pech. Kiedy wpadnie na nią po raz drugi, to zwykły zbieg okoliczności.Ale trzeci raz? "

Alexander jest jak zawsze mroczny i tajemniczy. Ich sceny uniesień miłosnych są bardzo często i dokładnie opisywane. Jednak, kiedy Alexander będzie musiał stawić czoła prawdziwemu życiu i zacząć zachowywać się jak mąż i .... ojciec czy da sobie radę? Czy zdoła zaopiekować się rodziną, którą sam założył?

Najlepsza część

Najlepsza część

Jeżeli rozpoczynam jakąś serię to zawsze staram się ją dokończyć. Tym razem padło na 3 tom historii Alexandra i Clary.

Ślamazarnie mi szło czytanie tej książki, nie wciągnęła mnie wcale. Zamknąć ją w jednym tomie to byłby najlepszy pomysł.

Jednego księcia Brytyjczyka i księżną Amerykankę już mamy, nie potrzeba nam więcej.

Bajka o kopciuszka dla dorosłych.Jak dla mnie momentami za dużo opisów scen erotycznych.Jak to w bajkach bywa żyli długo i szczęśliwie. Książka dobra odskocznią po thilerach.

Bohaterowie: 9/10
Akcja: 10/10
Sposób pisania autorki: 10/10
Okładka 9/10
Kreatywność 10/10 (chociaż dałabym jakieś 11 gdybym mogła, za dramaty w tej książce! )

Bohaterowie: 9/10
Akcja: 10/10