Zapomnij o mnie

K.N. Haner Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Kobiece
przeszłość współlokatorzy przyjaźń miłość cierpienie strach seks brutalność strach sekrety niebezpieczeństwo
literatura obyczajowa, romans

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Maraton złych decyzji

6 Link do recenzji

Książka totalnie rozwaliła mnie emocjonalnie.

Mam mieszane uczucia względem tej książki, nie wiem czy podoba mi się zakończenie i ostateczna decyzja Marshalla.

Na prawdę bardzo trudno jest mi cokolwiek o niej napisać, pierwszy raz mam mętlik w głowie. Postać Sary, która była postacią, która bardzo mieszała, której na początku było mi żal, ale ostatecznie ją znienawidziłam. Jeśli nie potrafiła uwolnić się i zawalczyć...

Na półkach: , , , ,

Całkiem dobra, lekka książka do przeczytania w dwa wieczory. Krótkie rozdziały, które szybko się czyta oraz bardzo ciekawi bohaterzy. Zakończenie zaskakuje, warto przeczytać chociażby dlatego, że autorka jest Polką, polecam. :)

Z przykrością to pisze, gdyż lubię czytać książki tej autorki, ale ta książka jak dla mnie jest nietrafiona. Główny bohater za młodego niby był buntownikiem, chłopakiem po przejściach, przez niego zginęła dziewczyna i tu rozumiem to zmieniło go itd ale brakuje w nim jakoś tej iskry. Nigdy nie kochał nagle twierdzi że kocha nie jedna a dwie dziewczyny na raz, pierwsza go...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Tak bardzo zmeczyla mnie ta ksiazka, ze ciesze sie ze udalo mi sie przez nia przebrnac i nie musze do niej wracac. Ciagle uzalanie sie nad soba glownego bohatera bylo bardzo meczace. Lubie ksiazki autorstwa Haner, ale tej mowie Stanowcze NIE.

Jeden mężczyzna, a kocha dwie kobiety..
Każdą w inny sposób i inną miłością;
Co z tego wyniknie?
Kogo wybierze i czy sam siebie odnajdzie? Czy w końcu przebaczy sobie?

Książka zawiera w sobie chyba wszystkie problemy całego świata, udowadnia, że nie zawsze wszystko kończy się szczęśliwie.
Pokazuje, że aby być szczęśliwym trzeba też poznać ból i mieć złamane serce.
Bardzo...

Kate Haner jako jedna z niewielu polskich autorek złapała mnie za serduszko i długo nie chciała go puścić.
W "Zapomnij o mnie" stworzyła magię , którą czuć przez całą książkę.
Przewracając kolejne kartki chciałam jak najszybciej dowiedzieć się w jaki sposób potoczą się losy Marshalla I Sary, a kiedy skończyłam długo nie mogłam otrząsnąć się z szoku niezwykłości tej...

Główny bohater- facet, że tak powiem po przejściach. Bardzo żałuję że ta książka nie ma więcej stron bo tak szybko się ją czytało. Nieoczywista fabuła tylko podwaja moją sympatię do tej książki. Podejrzewam, że będzie to jedna z tych książek, które chętnie przeczytam ponownie !!

Książka poruszyła moje serce, jednak zakończenie nie do końca było takie, jakiego się spodziewałam

historia Shalla,Sary i Emily jest napisana lekko i życiowo. Marshall to chłopak po ciężkiej traumie z młodości, kiedy to pod wpływem używek potrąca autem młodą dziewczynę, ktora ginie. Wyprowadza sie z rodzinnego domu i tak poznaje Sarę- młodą studentkę, która jest zmuszana do prostytucji przez swojego chłopaka. Shall chce odkupić swoje winy i pomoc Sarze jednak nic z tego....

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje