Kiedy wrócę

Kiedy wrócę
miłość, zdrada, zemsta
literatura piękna
ew_cia

Mateusz wyjeżdża na Podkarpacie i tam spotyka dziewczynę, która skrywa koszmarną tajemnicę. Kosma nie może wybaczyć sobie tego, co się stało i odsuwa się od Matyldy. Wojtek i Ewelina wyjeżdżają z Rokietnicy, a Leon i Weronika stają przed bardzo poważnym wyborem. Znowu niewyjaśnione, zadawnione spory zdają się wpływać na życie młodych ludzi, a tajemnice z przeszłości nadal ciążą nad bohaterami niczym okrutne widmo sprzed lat. Czy miłość jest na tyle mocna, że poradzi sobie z ludzką nienawiścią i złem w czystej postaci?

„Kiedy wrócę” to dramatyczny drugi tom dylogii o młodości, zdradzie, zemście i bolesnych meandrach życia.

źródło opisu: www.lingasloniewska.pl

źródło okładki: https://lingasloniewska.pl

Rara_Avis | 2019-09-08
Przeczytana: 08 września 2019

Ciężko mi opisywać wrażenia po przeczytaniu...wracają moje demony przeszłości.
Dziękuje autorce że potrafi pisać o tym co czuje wielu z nas....o bólu odrzucenia,o samotności w tłumie,i o nadziei na...lepsze.

Eli1605 | 2019-08-18
Na półkach: Przeczytane, 2019
Przeczytana: 18 sierpnia 2019

To dobra pozycja młodzieżowa. Ale mimo różnicy pokoleń dobrze mi się czytało. Wydaje się odrobinę słabsza od pierwszej części. I troszeczkę rozczarowało nie zakończenie. Nie mniej jednak jest to pozycja warta przeczytania. Młode pokolenie mieszkańców Rokietnicy w różny sposób rozwiązuje swoje problemy i układa sobie życie na nowo. Starsi zaś też mają swoje pięć minut.

Ania | 2019-08-05

Przeczytałam z wyczekiwaniem i ciekawością.. nie zawiodłam się, chociaż długo nie mogłam dojść do siebie po jej zakończeniu.. Polecam!!!

Iwonawu | 2019-07-23
Przeczytana: 2018 rok

Kto przeczyta Zanim zniknę, musi przeczytać Kiedy wrócę, chociaż może troszeczkę się rozczaruje, to i tak trzeba przeczytać...

AnFab | 2019-07-15
Na półkach: Przeczytane, 2019

Czytajcie a emocje będą wam dane!!!

Wioleta Sadowska | 2019-07-04
Przeczytana: 04 lipca 2019

"Trzeba doceniać każdy moment, który jest nam dany".

Zakończenie pierwszego tomu dylogii Agnieszki Lingas-Łoniewskiej okazało się zaskakujące, więc czym prędzej sięgnęłam po jej drugą część. Byłam bowiem bardzo ciekawa, jak potoczą się dalsze losy bohaterów, w których życiu autorka sporo namieszała.

Agnieszka Lingas-Łoniewska to wrocławska pisarka, która nazywana jest przez swoich czytelników "Dilerką Emocji". Zadebiutowała wydaną w 2010 r. powieścią pt. "Bez przebaczenia", która przyniosła jej wierne grono odbiorców. Autorka wspiera fundacje prozwierzęce oraz schroniska. Tworzy w internecie stronę Czytajmy Polskich Autorów.

Po tym, co wydarzyło się w Rokietnicy, Mateusz podejmuje nieodwołalną decyzję, czyli wyjeżdża na Podkarpacie, gdzie nieoczekiwanie poznaje pewną dziewczynę. Tymczasem Kosma pragnie tego, aby Matylda go znienawidziła, a Leon i Weronika muszą podjąć ważne decyzje. Miłość i nienawiść nadal walczą ze sobą o dominację.

"Kiedy wrócę" to kontynuacja...

Teresa | 2019-06-08

''Kiedy wrócę'' to historia, która mogłaby się wydarzyć w naszym życiu. Matylda, Mateusz to mogliby być nasi przyjaciele. To historia o pierwszej miłości, ale i rodzinie, przyjaźni, o zaufaniu i podnoszeniu się po ciężkich próbach. Uczy nas, że błędy można naprawić, a życie jest cenne i trzeba się nim cieszyć. Pełna smutku, ale i nadziei na lepsze jutro.Polecam.

Aga | 2019-05-27
Przeczytana: 03 lipca 2019

Polecam...

Ewelina | 2019-05-25
Przeczytana: 25 maja 2019

Książka bardzo ciekawa, choć wydawało się, że zakończy się ,,i żyli długo i szczęśliwie" to tak nie jest, ale nie zdradzę więcej... Polecam

czytamcałyczas | 2019-02-19

Okładka
jak w USA
skąd
biblioteka
moja opinia
No to Mateusz,teraz się rozwja akcja.Piosenki piszę,ma kobietę.Nierobów pogonił.
Ale trudna przeszłość się odzywa i to głośno.
Piękna i sympatycvzna historia./