Allegro - kampania grudzień kat. romans

Until Trevor

Tłumaczenie: Olga Kwiecień
Cykl: Until (tom 2) | Seria: Editio Red
Wydawnictwo: Editio
Until Trevor
karollllllla

Powieść z serii Do utraty tchu Uroczo nieśmiała i niezwykle piękna Liz Hayesnie nie miała jakoś szczęścia do mężczyzn. Jej ojciec, mimo że najwspanialszy na świecie, zmarł wiele lat temu. Ten jedyny, w którym się bez pamięci zakochała, po prostu ją rzucił, gdyż... nie pasowała do jego starannie zaplanowanej przyszłości. Trudno jej było podnieść się po takim ciosie, jednak w końcu się...

Powieść z serii Do utraty tchu

Uroczo nieśmiała i niezwykle piękna Liz Hayesnie nie miała jakoś szczęścia do mężczyzn. Jej ojciec, mimo że najwspanialszy na świecie, zmarł wiele lat temu. Ten jedyny, w którym się bez pamięci zakochała, po prostu ją rzucił, gdyż... nie pasowała do jego starannie zaplanowanej przyszłości. Trudno jej było podnieść się po takim ciosie, jednak w końcu się pozbierała i ruszyła przez życie z nową energią. Właśnie wtedy odwiedził ją brat, Tim. Wkrótce zniknął, a wraz z nim całe jej oszczędności oraz pieniądze, które miała w swoim sklepie. Liz, aby utrzymać interes i spłacić kredyt, musiała podjąć dodatkową pracę. I wtedy niespodziewanie powrócił Trevor.

Przystojny, brązowooki, o ustach stworzonych do pocałunków. Władczy, pewny siebie, żądający. Przekonany, że Liz należy do niego i tylko do niego. Tym razem jednak musiał o nią zawalczyć, sprawić, by ponownie zechciała z nim być. Trevor nie szczędził wysiłków, aby zbudować głęboki, mocny związek z urzekająco piękną, mądrą i dobrą Liz. Wszystko zmierzała do bajkowego happy endu, jednak błędy Tima, nałogowego hazardzisty, nie pozwalały dziewczynie cieszyć się ponownie odnalezioną miłością. Tim popadł w tarapaty, a Liz zaczęło grozić niebezpieczeństwo...

Trzymasz w ręku przejmującą opowieść o miłości i przyjaźni, rozstaniach i powrotach, o błędach i próbach ich naprawienia. Opowiada ona o tym, jak pomiędzy namiętnością i pożądaniem stopniowo rozwija się pragnienie zbudowania czegoś pięknego i trwałego. Jest również dowodem na to, że dzięki prawdziwemu uczuciu można pokonać wszystkie przeszkody i odnaleźć prawdziwe szczęście. Już po kilku pierwszych stronach przekonasz się, że nie możesz oderwać się od tej pasjonująco pięknej historii!

A gdy tchu w piersi zabraknie...

źródło opisu: http://editio.pl

źródło okładki: http://editio.pl

Meggie | 2018-03-08

Liz była oczkiem w głowie ojca, więc gdy go zabrakło zawalił się jej cały świat. Ojciec zmarł, gdy była mała, ale strach przed utratą bliskiej osoby zaważył na jej dalszym życiu. Gdy już myślała, że go pokonała, kolejne bolesne wydarzenie sprawiło, że wszystkie złe i bolesne myśli powróciły. Stało się tak, gdy mężczyzna którego pokochała zostawił ją bez słowa wyjaśnienia. Mówi się, że nieszczęścia chodzą parami. Jakby tego było mało oszukał ją jej własny brat, przez którego niemal straciła dach nad głową i sklep. Po takiej dawce złych wydarzeń nie jest łatwo optymistycznie spojrzeć w przyszłość i tym bardziej odbudować utracone zaufanie. Niespodziewanie w jej życiu ponownie pojawia się Trevor i postanawia ją odzyskać. Czy Liz jeszcze mu zaufa? Czy dziewczyna pozbiera się po bolesnych wydarzeniach i zawalczy o przyszłość?

Wiedziałam, że po drugi tom serii Until sięgnę z ciekawością. Pierwszą część czytało mi się dobrze, chociaż zakończenie pozostawiło spory niedosyt. Książki tego...

Kasiek | 2018-02-07
Przeczytana: 07 lutego 2018

Książka słaba i nudna. Żadnych zwrotów akcji, żadnych momentów zaskoczenia. Mierne dialogi przeplatane masą erotyki. Jeśli ominąć sceny seksu to pozostaje niewiele treści, a a i tak jest ona mało interesująca. Nie polecam, szkoda na nią czasu.

rinos | 2018-02-03
Przeczytana: 02 lutego 2018

Fabuła beznadziejna, bohaterowie bez wyrazu, dialogi płytkie i praktycznie co kilka stron sceny seksu. No ileż można!!!
Podsumowując: dno, tragedia, szkoda czasu.

zaczytanapatka | 2018-07-09
Przeczytana: 09 lipca 2018

Liz jest przyjaciółką November a Trevor jest jednym z braci Mayson. Tym razem to oni są głównymi bohaterami. Liz prowadzi z matką swój wymarzony sklep. Straciła ojca, który był najważniejszą osobą w jej życiu i od tamtej pory mogła liczyć tylko na siebie. Teraz też znajduje się w bardzo ciężkiej sytuacji. Okradł ją rodzony brat, została bez żadnych oszczędności i grozi jej strata mieszkania i sklepu. Okoliczności zmuszają ją do pracy kelnerki w klubie należącym do ojca November. Już w pierwszej części dowiedzieliśmy się czym zajmuje się ten klub lecz z Liz bije prawdziwa determinacja. Kolejnym kłopotem okazuje się Trevor. Chłopak okropnie ją zranił i zostawił w krępującej sytuacji. Liz nie może mu zaufać. Relacja łącząca ją z Trevorem jest bardzo skomplikowana. Trevor z jednej strony stara się jej unikać a z drugiej pragnie jej obecności i troszczy się o nią. Chce by byli razem ale Liz nie tak łatwo potrafi odbudować swoje zaufanie. Trevor wie, że jakakolwiek walka ze swoimi...

WampirkaJustynka | 2018-03-11
Przeczytana: 11 marca 2018

W tej książce jest duuużo słodyczy. Jak dla mnie to przypomina mi książki z serii harlequin, które czytałam lata temu. W sumie trochę mało tu akcji. Głównie wszystko kręci się wokół Liz i Trevor i ich seksualnych perypetii. Jednak przyznaję, że dobrze i szybko się czytało. Moim ulubieńcem jeśli chodzi o braci Mayson pozostanie Ascher.

mania_kch | 2018-01-26
Na półkach: 2018, Przeczytane

Pierwsza część nawet mi się podobała, przymknęłam oko na pewne niedociągnięcia i cieszyłam się lekturą. Z takim samym oczekiwaniem sięgnęłam po kolejną część tej serii. I o matko!! Jakież było moje zdziwienie, że można napisać coś tak okropnego i mdłego, że ledwo dociągnęłam do końca. Przesadziła autorka z rolą jaskiniowca dla Trevora i niestety znowu obsadziła kobietę jako bezrozumne „coś” które można przestawiać z kąta w kąt a ona się tym podnieca. Nie dla mnie takie coś.

Naprawdę mało kiedy sięgam od razu po drugi tom serii, ale Aurora Rose Reynolds pisze tak lekko, zabawnie, romantycznie i z nutką niebezpieczeństwa, że nie mogłam się powstrzymać. Nie zliczę ile razy się śmiałam, wzruszałam i wzdychałam rozanielona w trakcie czytanie Until Trevor. Obowiązkowa pozycja dla romantyczek. <3

Klątwa Maysonów jest cholernie uzależniająca... Chcę więcej!

Natalia | 2018-05-02
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 01 maja 2018

Jest, to historia napisana jak większość z tego gatunku, nie ma nic, co by ją wyróżniało.
Stworzona według ciągle powtarzającego się schematu. Kobieciarz, który słynie z licznych podbojów na swojej drodze spotyka tę jedną jedyną. I jest wielkie "BUM!", big love i te sprawy. Jednym słowem: nuda. Zero elementu jakiegokolwiek zaskoczenia. Wszystko jest oczywisty i męczące.
Żałuję, że po nią sięgnęłam.

Pośredniczka | 2018-01-25
Przeczytana: 25 stycznia 2018

www.posredniczka-ksiazek.pl

W "Until Trevor" nie zostajemy porażeni gnającą na łeb na szyję akcją, od której ciężko się oderwać, a fabuła nie zaskakuje złożonością, ale absolutnie nie są to wady tej pozycji! Świetny styl autorki i jej niewątpliwy talent w snuciu romantycznych opowiadań gwarantuje przyjemnie spędzony czas z lekką i bardzo odprężającą książką, która nie tylko rozbawi, ale i zapewni dreszczyk podcienienia.

lulamae | 2016-09-13
Przeczytana: 08 września 2016

Drugi tom, a jego bohaterami są Trevor i Liz.

Spokojna, skryta Liz i kolejny z braci Mayson.
Czy to może się udać?

Historia tej dwójki jest przyjemna i byłaby ciekawa, gdybym czytała ją jako pierwszą z serii. A tak to czułam się jakby czytała drugi raz bardzo podobną historię. Ja rozumiem, że bracia Mayson są podobni, zwłaszcza jeśli chodzi o zachowanie w stosunku do 'tej jedynej' kobiety, ale no bez przesady. Naprawdę chwilami czułam się jakby ta historia została odbita przez kalkę. Wiadomo są różnice, ale ogólny obraz jest bardzo podobny.
Trevor i jego "ja Tarzan, ty Jane" i Liz, która teoretycznie stara się walczyć z nim, ale to tylko teoretycznie, bo nic z tego nie wychodzi.

Niemniej jednak przyjemna książka, ale mogłaby być dużo lepsza :).