Małżeńska gra

Okładka książki Małżeńska gra
C.D. Reiss Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Marriage Games (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Marriage Games (tom 1)
Marriage Games
Wydawnictwo Kobiece
2018-03-16
2018-03-16
Monika Skowron
małżeństwo układ propozycja rozwód firma tajemnice dominacja miłość seks erotyka

Diana ma dosyć życia jakie wiedzie z mężem. Postanawia, że się z nim rozwiedzie.

Adam nie byłby sobą, gdyby ot tak zgodził się ma rozwód. Proponuję wiec układ - spędza ze sobą trzydzieści dni na odludziu, gdzie Diana będzie spełniała wszelkie jego żądania. W zamian za to kobieta dostanie swoją wolność i udziały w firmie.

Adam ma naturę dominatora. Czy Dianie będzie łatwo poddać się jego propozycji? Czy to co może dostać będzie wystarczającą motywacją?

Losy tych dwojga bardzo mnie zaciekawiły i zachęciły do poznania dalszej części historii. Chętnie sięgnę po kontynuację 💜

Adam ma naturę dominatora. Czy Dianie będzie łatwo...

Książka wywołała uczucia, które wywołać powinna... nie mówię tutaj o temtyce bo nie o to chodzi, treść jednym się podoba innym nie. Niemniej poruszyła mnie, były momenty, że serce szybciej mi zabiło, a dla mnie o to chodzi. Książka powinna poruszać, wywoływać dreszczyk emocji, oczekiwania... czytając ją, bardzo chciałam dowiedzieć się, co będzie za chwilę.
Jak dla mnie wciągająca.
Już zabieram sie za czytanie kolejnej części 😊

Jak dla mnie...

Brutalna książka o skrywanych fantazjach człowieka opowiada o tym czy miłość jest w stanie zaakceptować wszystko? ,Dla mnie trochę za brutalna .

Ładna okładka , intrygujący opis i to dla mnie tyle
Niewątpliwie książka o czymś...
Ale mnie nie przekonała, ani postacie- które uważane są za rozbudowane, ani cała ta historia.
Adam mnie bardzo irytował- nie polubiłabym go nawet gdybym nie wiedziała o jego skomplikowanych niezainteresowanych.
Raczej nie przeczytam kontynuacji.

Ładna okładka , intrygujący opis i to dla mnie tyle
Niewątpliwie książka o czymś...
Raczej nie przeczytam kontynuacji.

Seria CD Reiss Marriage games składa się z dwóch części. Dzisiaj kilka słów o tej pierwszej. "Małżeńska gra" opowiada historię małżeństwa.
Diana postanawia rozwieść się z Adamem. Jednak on stawia jej warunek. Podpisze papiery i odda udziały w firmie, jeśli ta spędzi z nim 30 dni w domku na odludziu i spełni wszystkie jego żądania. 😈 wtedy Adam chce pokazać żonie swoje prawdziwe oblicze. Że nie jest nudnym Adamem. Pokaże, że za tym cichym i nudnym Adamem czaił się dominator, który ukrywał się w obawie że straci ukochaną jeśli ta pozna jego prawdziwe "ja". Teraz nie ma nic do stracenia. Diana tak bardzo chcę przejąć biznes, że zgadza się na jego warunki. Odcięta od świata wykonuje rozkazy męża. Przysięga sobie, że mimo oddania mu swojego ciała, nie odda serca. Co się stanie, jeśli z każdym kolejnym dniem będzie budziła się w niej ekscytacja, a prawdziwy Adam spodoba jej się bardziej?
Fajna historia. Mężczyzna, który wie że kocha tylko jedną kobietę i dla niej potrafi przeorganizować swoje życie, swoją naturę.
Polecam wam na te zimne wieczory. 🔥

Główni bohaterowie: Diana McNeill-Barnes i Adam Steinbeck - małżeństwo. Poznali się, gdy jej firma rodzinna popadła w kłopoty, wspólnie wyprowadzili wydawnictwo na prostą, ale wtedy w ich życiu prywatnym zaczął się kryzys (stracili córkę -straszny dramat, przerwana ciąża, do tego doszły problemy łóżkowe - niezaspakajanie swoich potrzeb).
W pewnym momencie Diana odkrywa, że w ich małżeństwie nie dzieje się dobrze. Nie chce trwać w związku bez miłości. Postanawia rozwieść się z mężem. Odkrywa też sekretną przeszłość Adama i jego preferencje seksualne. Jednak on nie ułatwia sprawy. Proponuje układ: mają razem spędzić 30 dni na jego zasadach (on - dominant, ona - uległa), a w zamian ona odzyska wolność i rodzinną firmę. Dla niego nie liczy się samochód, mieszkanie, firma, kocha Dianę i jest gotowy to wszystko poświęcić, ale po co, by uratować małżeństwo czy wyleczyć się z miłości i zapomnieć? Diana ma opory. Uważa, że to nic nie zmieni, ufa jednak Adamowi, sądzi, że to mu pomoże i w końcu się zgadza na ten układ. Nie jest jej łatwo pokonać swoje bariery. W końcu jednak odkrywa swoją inną stronę, uświadamia sobie, że jest zazdrosna o męża i go nadal kocha. Niestety w tym momencie Adam nie chce już z nią być (złamał Dianę i nie chce być z uległą). Ciekawe co będzie dalej?
Książka pisana początkowo z perspektywy Adama (przeplata się jego przeszłość i teraźniejszość, dość męski sposób patrzenia) później z perspektywy Diany. Krótka, dość chaotyczna, nie wciągła mnie bardzo, mało treści, nie można dobrze poznać bohaterów tych głównych i pobocznych, trochę romantyzmu zestawionego z erotyką (dominant-uległa), jednak to nie to.

W pewnym momencie Diana odkrywa, że...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Hmm.. Lektura o małżeństwie, które podejmuje ciekawą próbę zmiany decyzji o rozwodzie. Diana zostawia mężowi Adamowi list że już go nie kocha, natomiast Adam chce odzyskać żonę oddając jej wszystko co było wspólne w zamian za zasmakowanie jego stylu życia przed poznaniem Diany. BDSM, wulgarny język, opisy.. Lektura nie jest lekka, napięcie erotyczne wisi w powietrzu, ale myślę że tak naprawdę ludzie którzy żyją w takim świecie nie mają lekko. Jak oddzielić to "hobby" od prawdziwego życia codziennego? czy Diana i Adam wrócą do siebie pomimo przygody która ich spotkała? Czy Adam pogodzi się z tym że Diana poczuła smak uległości i chce dalej się nim rozkoszować?

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka świetna, czytało mi się ją super. Polecam i zachęcam do przeczytania tej książki jak i następnej. Pozdrawiam

Mocna, bardzo brutalna, ale za to cholernie wciągająca!

Jest to dla mnie pierwsze zetknięcie się z taką formą "zabawy", co momentami bardzo mnie szokowało, odrzucało, ale z drugiej strony książka ma coś w sobie, że nie daje o sobie zapomnieć.

Jeżeli lubisz czytać o BDSM, to ta pozycja będzie dla Ciebie obowiązkowa!

Mocna, bardzo brutalna, ale za to cholernie wciągająca!

Jeżeli lubisz czytać o BDSM, to ta pozycja będzie dla Ciebie obowiązkowa!

Niby wszystko pięknie, ale czegoś mi ewidentnie zabrakło. Może odnajdę to w drugiej części 🤔.