Małżeńska gra

C.D. Reiss Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Marriage Games (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Marriage Games
Monika Skowron
Wydawnictwo Kobiece
małżeństwo układ propozycja rozwód firma tajemnice dominacja miłość seks erotyka
Marriage Games
Marriage Games (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Monika Skowron

Mocna, bardzo brutalna, ale za to cholernie wciągająca!

Jest to dla mnie pierwsze zetknięcie się z taką formą "zabawy", co momentami bardzo mnie szokowało, odrzucało, ale z drugiej strony książka ma coś w sobie, że nie daje o sobie zapomnieć.

Jeżeli lubisz czytać o BDSM, to ta pozycja będzie dla Ciebie obowiązkowa!

Brutalna książka o skrywanych fantazjach człowieka opowiada o tym czy miłość jest w stanie zaakceptować wszystko? ,Dla mnie trochę za brutalna .

Ładna okładka , intrygujący opis i to dla mnie tyle
Niewątpliwie książka o czymś...
Ale mnie nie przekonała, ani postacie- które uważane są za rozbudowane, ani cała ta historia.
Adam mnie bardzo irytował- nie polubiłabym go nawet gdybym nie wiedziała o jego skomplikowanych niezainteresowanych.
Raczej nie przeczytam kontynuacji.

Seria CD Reiss Marriage games składa się z dwóch części. Dzisiaj kilka słów o tej pierwszej. "Małżeńska gra" opowiada historię małżeństwa.
Diana postanawia rozwieść się z Adamem. Jednak on stawia jej warunek. Podpisze papiery i odda udziały w firmie, jeśli ta spędzi z nim 30 dni w domku na odludziu i spełni wszystkie jego żądania. 😈 wtedy Adam chce pokazać żonie swoje...

Książka świetna, czytało mi się ją super. Polecam i zachęcam do przeczytania tej książki jak i następnej. Pozdrawiam

Główni bohaterowie: Diana McNeill-Barnes i Adam Steinbeck - małżeństwo. Poznali się, gdy jej firma rodzinna popadła w kłopoty, wspólnie wyprowadzili wydawnictwo na prostą, ale wtedy w ich życiu prywatnym zaczął się kryzys (stracili córkę -straszny dramat, przerwana ciąża, do tego doszły problemy łóżkowe - niezaspakajanie swoich potrzeb).
W pewnym momencie Diana odkrywa, że...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Hmm.. Lektura o małżeństwie, które podejmuje ciekawą próbę zmiany decyzji o rozwodzie. Diana zostawia mężowi Adamowi list że już go nie kocha, natomiast Adam chce odzyskać żonę oddając jej wszystko co było wspólne w zamian za zasmakowanie jego stylu życia przed poznaniem Diany. BDSM, wulgarny język, opisy.. Lektura nie jest lekka, napięcie erotyczne wisi w powietrzu, ale...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Trochę ciągnie się początek, przynudza. Do tej pory nie wiem w zasadzie czemu Diana go zostawiła. Stworzyła problem, była z mężem 5 lat i nawet słowem nie powiedziała, że coś jej nie pasuje, że źle czuje się w związku, po prostu zostawiła mu kartkę, że odchodzi i tyle w temacie. Zero komunikacji. Mało akcji. Nie wyczułam między nimi żadnej chemii, jakieś to takie sztuczne...

Jedna z nielicznych książek, która przekonała mnie do przeczytania dzięki opisowi z tyłu. Dobrze napisany opis jest podstawą do jej reklamowania. Nie ukrywajmy, prawie wszyscy najpierw czytają tekst z tyłu książki, a dopiero potem po nią sięgają lub odkładają z powrotem na półkę.

Autorka przedstawia historię Diany, która...

Bez szału. Bardzo długo nic ciekawego się nie działo, w ogóle mnie ta książka nie wciągnęła, czytałam ją bardziej na siłę. Dopiero koło 40 rozdziału coś zaczęło się rozkręcać... Ale mimo to szału nie ma

Dyskusje

• 2018