Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 26.90 zł

Wydawnictwo Kobiece
literatura obyczajowa, romans
Agnieszka Wyszogrodzka-Gaik

Oficjalne recenzje i

Idealna książka dla amatorów słodyczy

Link do recenzji

Pomysł dobry, ale wykonanie już nie tak bardzo. Strasznie mi się dłużyło czytanie, bohaterowie byli bez wyrazu i nie umiałam się wkręcić w historię. Gdybym się nie zaparła to pewnie bym jej nie skończyła.
Przeczytane, ale do zapomnienia. Nie jest to książka, o której bym komuś opowiadała lub jakoś szczególnie polecała.

Trochę to wszystko było niezrozumiałe dla mnie, styl autorki był "chaotyczny" jeśli mogę to tak ująć. Coś mi tutaj nie zagrało i męczyłam się czytając tę historię.

można przeczytać

Ta książka jest zdecydowanie lepsza od serii małżeńskiej tej autorki. Zaryzykowałam i kupiłam. I nawet, nawet muszę przyznać.
Akcja jest, ciekawie to wszystko się toczy pomiędzy bohaterami i dosyć szybko się czyta.
Historia opowiada o paparazzi i aktorze.
Do tego wszystkiego okazuje się, że się znają.
Ona ściga takich jak on.
Karmi się ich wpadkami.
Zarabia na tym.
On...

Ta pozycja przyjemnie mnie zaskoczyła! Chociaż czasem przewinęły się przez fabułę szablony, to nie był to taki zwykły ero-romans. W środku znalazłam:
👉 intrygującą fabułę (wiele książek mi przez ręce przemknęło, ale jeszcze tematu aktor-paparazza nie było!)
👉 dobrze zarysowane tło bohaterów (nie obcujemy z wyblakłymi postaciami, Laine i Michael mają swoją historię, choć...

Spodziewałam sie czegoś lepszego, taka sobie historia.

Na półkach: , , , , ,

Totalnie nie mogłam się wkręcić w tą historię. Nie odpowiada mi styl pisania tej autorki, ani sposób prowadzenia akcji.

Bardzo słaba pozycja książkowa.

Coś mi w tej książce nie do końca zagrało. Niby pomysł na fabułę wydawał się dobry, jednak jakoś tak nie przemówiło to do mnie. Bohaterowie jacyś tacy bez wyrazu, niby coś tam kiedyś czuli ale sami nie wiedzą co z tym począć, niby by chcieli a niby nie. Książka mnie nie zachwyciła.

Dwoje ludzi którzy znają się nie od dziś spotykają się po latach w klubie i mają okazję zamienić ze sobą słowo i to wystarczy, by oboje poczuli że się coś zmienia. Laine pracuje jako paparazza jest świetna w tym co robi a Michel jest akorem, znają się z czasów szkoły średniej i żywili do siebie jakieś uczucia, czy teraz będą wobec siebie okrutni za to co było, czy może...

• 2019
  • Legimi