Zrób sobie niedzielę. Notes

Agnieszka Osiecka Wydawnictwo: Agora biografia, autobiografia, pamiętnik
Agora
2017-11-10
2017-11-10

Zrób sobie niedzielę, a nawet rok z Osiecką

Niesamowicie unikatowy notes! Pięknie oprawiony, super szata graficzna ze zdjęciem Osieckiej. W środku niektóre wiersze Agnieszki z komentarzem znanych ludzi, między innymi Natalii Przybysz. Podoba mi się, że są zamieszczone, jakieś niedbale ironiczne notatki Osieckiej, które dodają uroku temu "notesowi" i sprawiają wrażenie "twórczego bałaganu". Świetny pomysł na prezent dla kogoś i dla siebie :)

Już drugi rok mi służy jako pamiętnik.
Uwielbiam!

Już drugi rok mi służy jako pamiętnik.
Uwielbiam!

Pięknie wydana, bardzo ładnie opracowana graficznie publikacja. Grzech używać jako kalendarz czy notes, ale z drugiej strony - książką to to nie jest. Dużo odręcznych zapisków Osieckiej, niekiedy nieczytelnych, kilka niepublikowanych zdjęć z Nowego Jorku. Jako kalendarz na 2019 r. chyba sprawdzi się idealnie.

Jestem zachwycona, wstydliwie umieszczając swoje zapiski obok notatek Osieckiej...

Ten kalendarz-notes jest najcudowniejszy na świecie. Zapiski Agnieszki jak żywe, obok moich, jeszcze nienapisanych. Puste kalendarze, najpiękniejsze, pełne obietnic i marzeń :) Czytam i notuję. Pamięć zawodna, a tyle pięknych myśli ukrytych w książkach. I wszędzie. Na murach. I w głowie. Notowała swoje myśli też Agnieszka Osiecka, moja ulubiona okularnica. Wariatka i romantyczka. Przyziemna i wzniosła. Notowała głupoty i ważne rzeczy.
Lubimy się z tym notesem, oj, lubimy.

"Zrób sobie niedzielę" to najlepszy notes jaki kiedykolwiek miałam. Jest po prostu cudowny! Uwielbiam twórczość Agnieszki Osieckiej i ciągle ją odkrywam. Ta postać bardzo mnie inspiruje.
Bardzo się cieszę, że ten notes powstał. Mam nadzieję, że w przyszłym roku też będzie można go kupić, może nawet w nowej odsłonie.

Kalendarz/ Notes najlepszy jaki miałam, bardzo mi się podoba. Doskonały na prezent dla tych którzy uwielbiają kalendarze.

Najlepszy kalendarz jaki kiedykolwiek miałam. Jest świetny, bo można kupić identyczny za rok i nie zrobi to różnicy przy korzystaniu z niego (bo daty nie są określone jako dni tygodnia!). Super rzecz! Szczególnie na prezent dla kogoś!
Acha, i powinnam dodać, że jest solidnie wykonany z genialnym pomysłem na przemycanie różnych myśli w formie przypisów Agnieszki Osieckiej, a także jej zdjęć i wierszy.

• Must Have
  • Na półce