Sierpniowa łamigłówka

Wydawnictwo: Lucky
Patryk

Wakacyjny czas spędzony w towarzystwie własnej wychowawczyni i, wydawałoby się, nudnawej koleżanki, to na pierwszy rzut oka nic ekscytującego. Co innego, kiedy nauczycielka jest zwariowaną kobietą przyciągającą niecodzienne wydarzenia, a dodatkowo towarzysz jej Włoch, który okaże się prywatnym detektywem.

Niecodzienne zbiegi okoliczności, mnóstwo dobrej zabawy i kłopoty, które same się znajdują.

źródło opisu: http://www.wydawnictwolucky.pl/sierpniowa-lamiglowka

źródło okładki: http://www.wydawnictwolucky.pl/sierpniowa-lamiglowka

Beti | 2017-11-14
Przeczytana: 14 listopada 2017

Co tu dużo mówić ,pani Kowalska wymiata na całego :-).
Świetna książka na poprawę humoru,mimo że może niektóre sceny są delikatnie przesadzone i raczej chyba w realu by się coś takiego nie wydarzyło,to i tak książka pochłonęłam szybciutko,i niejeden raz uśmiech z twarzy nie schodził.
Polecam !!!!
Joasiu czekamy na kolejne książki :-*

Zaczytana_Panna | 2017-11-11
Na półkach: Przeczytane, *Rok 2017*
Przeczytana: 11 listopada 2017

"Opowieść z początku wydawała mi się średnio wciągająca, myślałam, że po raz kolejny dostaje coś, z czym już kiedyś w pewien sposób miałam do czynienia. Miałam trudności z wciągnięciem się w akcję, bo zwyczajnie z początku jej za dużo nie było. Nie ukrywam, że po przeczytaniu tytułu tej pozycji spodziewałam się, że dostanę coś podobnego do kryminałów Agathy Christie, ale dla młodszych czytelników, że będzie jakaś zagadka i śledztwo, które będzie mieć na celu jej wyjaśnienie. Jednak tutaj nic takiego nie dostałam. To była bardziej opowieść o tym, jak pokrętne bywają drogi do poszczególnych miłości, że czasem trzeba o nią zwyczajnie zawalczyć."

Aleksandra | 2017-10-21
Przeczytana: 18 października 2017

Sierpniowa łamigłówka,to książka dla młodzieży napisana w zabawny sposób. Autorka po mistrzowsku opisuje losy głównej bohaterki Żanki, która ciągle pakuje się w tarapaty. Niezachwiana wiara w Boga oraz urok osobisty pozwalają Jej jednak zawsze wyjść z nich cało. Żanka przeżywa przygody w towarzystwie dwóch uczennic oraz charyzmatycznego Włocha. W ciekawy sposób opisany wątek kryminalny sprawia, że losy bohaterów śledzi się z zapartym tchem. Nie brakuje również wątków miłosnych z udziałem Włocha oraz przystojnego policjanta. Na pewno nie będziecie się nudzić!

Mela | 2018-03-25
beatah | 2017-12-12