Szkoła Nawigatorów, numer specjalny ŻYDOWSKI

Szkoła Nawigatorów, numer specjalny ŻYDOWSKI
Żydzi, historia, ekonomia
historyczna
magazynier

Materiał tego tomu, skompilowany przez Jolantę Gancarz, która, oprócz wielu innych autorów, zamieściła w nim dwa swoje fascynujące teksty historiograficzne, i Gabriela Maciejewskiego, selekcjonera tekstów i autora słowa wstępnego, jest kopalnią wiedzy i to wiedzy niezbędnej dla realnej oceny tzw. historii gospodarczej, jak i ekonomicznej teraźniejszości. Jest on modelowym przykładem analityki gospodarczej, propagandowej i politycznej, rysującej meandry kilku dziedzin ekonomicznych i propagandowych opanowanych przez aktywistów żydowskich, analityki dając trzeźwą orientację w ważnych obszarach ekonomii i polityki.

źródło opisu: http://magazynier.szkolanawigatorow.pl/cos-dla-pro...(?)

źródło okładki: https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/szkola-nawigatorow-nr-specjalny/

magazynier | 2017-07-27

Materiał tego tomu jest kopalnią wiedzy i to wiedzy niezbędnej dla realnej oceny tzw. historii gospodarczej, jak i ekonomicznej teraźniejszości. Jest on modelowym przykładem analityki gospodarczej, propagandowej i politycznej, rysującej meandry kilku dziedzin ekonomicznych i propagandowych opanowanych przez aktywistów żydowskich, analityki dając trzeźwą orientację w ważnych obszarach ekonomii i polityki.

Tytus | 2017-11-21
Na półkach: Teraz czytam