Orzeł Biały 2

Okładka książki Orzeł Biały 2 Marcin Przybyłek
Okładka książki Orzeł Biały 2
Marcin Przybyłek Wydawnictwo: Rebis Cykl: Orzeł Biały (tom 2) Seria: Horyzonty zdarzeń fantasy, science fiction
Orzeł Biały (tom 2)
Horyzonty zdarzeń
Rebis
2017-08-29
2017-08-29

Chyba w tej części poniosła autora fantazja, w poprzedniej części wprowadził pewne ograniczenia normy natomiast w tej wszystko zburzył. Co w moim odczuciu źle wpłynęło na całość i trochę źle mi się czytało. Gdyby miała wyjść kolejna część to mocno się zastanowię czy po nią siegnąć.

Orki, orgie, samogon, dinożarły i polska armia rozpierdzielająca wszystko w drobny mak.... czego więcej można chcieć

Ciekawy pomysł - zabawne mieszanie konwencji i stylów :))

Ciekawy pomysł - zabawne mieszanie konwencji i stylów :))

Nie wiem co brał autor, ale też chce... Od dawna tak dobrze nie bawiłem się przy lekturze, a w dodatku miło połechtała moją narodową dumę myśl, że Twierdza, to my :)

Aaaaaapokalipsa ... chaotycznie tym razem i troszke po bandzie ... ale props za szpile wbita w tylek Rocha Siemianowskiego .... no padlem

Orzeł Biały 2, woohoo rozpierducha na calego (przepraszam za język). Marcin Przybyłek stwierdził, że eskapada na zachodzie Europy to jeszcze nic i postanowił zaserwować nam historię na ziemiach naszych wschodnich sąsiadów 🤤.

No ale Aaapokalipsa zobowiązuje 😂.
Pogoń za zmartwychwstałym Überwunderem Robertem Schmidtem doprowadza nas na tereny wschodnich Engelsów, gdzie króluje spożywanie spirytu i pogryzanie pogandogów.

Sytuacja zmienia sie dramatycznie, gdy Rosija rusza na podbój ostatnich różowych w Twierdzy Polska.

Aa, i jeszcze jedno. Grupa starszych i schorowamych obywateli zakłada stowarzyszenie Zielona Przyszłość, które ma na celu zarzycie N-genu i... uniknięcia śmierci, nawet jeśli ceną za to jest zzielenienie 😂😂😂.

Oczywiście nasz wspaniały batalion Orzeł Biały jest w samym środku zawieruchy.

Ta książka to OGROM absurdalnego humoru, który prowadzi do niekontrolowanych chichotów (patrz dziwne reakcje ludzi z twojego otoczenia w trakcie czytania 🤣),kilka bardzo emocjonalnych momentów związanych z wojami batalionu Orzeł Biały i nie tylko a także cała masa ciekawych przemyśleń związanych z naszymi wschodnimi sąsiadami 😁.

Bardzo polecam, zwłaszcza teraz na czas pandemii. Rozrywka gwarantowana, a wszyscy potrzebujemy czegoś, co nas oderwie od covidovej rzeczywistości (u mnie w UK lockdown i prawdopodobnie czeka mnie shielding again) 😁😂🤣

#marcinsergiuszprzybylek #orzelbialy2 #postapokalipsa #postapo #kupasmiechu #engelsi #orkowie #ngen

No ale Aaapokalipsa zobowiązuje 😂.

No co ja mogę...
- Nowicki, nie zapędzaj się!

Uwielbiam.

No co ja mogę...
- Nowicki, nie zapędzaj się!

Uwielbiam.

Książka trochę przemęczona, szczególnie pierwsze 500 stron. Może gdyby było mniej dialogów akcja byłaby żwawsza.

tak idiotycznej i słabej pozycji , dawno nie czytałem. nie polecam.

tak idiotycznej i słabej pozycji , dawno nie czytałem. nie polecam.

Trzeba mieć talent żeby z tak - przepraszam za określenie - popapranych pomysłów, wręcz głupich napisać na prawdę wciągającą książkę. Nie każdego musi taki typ opowieści trafić, ale jak komuś pierwsza część przypadła do gustu (tak jak i mnie) to i "Orzeł Biały 2" też się spodoba.
Jedyny zarzut mam taki, że spodziewałem się po kontynuacji "szybciej, więcej, bardziej", a tu troszkę jednak mniej walki i wybuchów. Dopiero pod koniec mamy doi czynienia z bitwą. No i trochę za mało zgonów :p

• Audiobooki

Dodaj cytat z książki Orzeł Biały 2