Zagłada

Cykl: Star Force (tom 2)
Wydawnictwo: Drageus Publishing House
Extinction
maitiri

To kolejny kiepski rok Kyle’a Riggsa. Okręty nanitów mają nową misję – ale to wyrok śmierci dla pilotów. Do tego ziemski rząd zamierza skraść technologię Sił Gwiezdnych. Co gorsza, Ziemia obiecała coś makrosom i maszyny wkrótce upomną się o to… Wojna wśród gwiazd nie zakończy się szybko. I nikt nie ma pojęcia, jaki będzie jej finał.

źródło opisu: http://www.drageus.com

źródło okładki: http://www.drageus.com

EIGHT | 2017-07-31
Na półkach: Star Force, Przeczytane, 2017
Przeczytana: 30 lipca 2017

Czyta się szybko, czyta się przyjemnie.
Akcja nie zwalnia, ciągle leci do przodu jak szalona.
Ciągle pozostaje dużo niewiadomych, które chce się poznać. Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie. Przyjemna i wciągająca lektura.

Problem i to dużo, bardzo irytujący to postać Sandry.
Wygląda to tak, jak by Kyle Riggs na pokład swojego statku zabrał seks zabawkę.
Sandra to wiecznie napalona nimfomanka. Jedyny jej cel to spełniać zachcianki seksualne. Za każdym razem jak się pojawia to flirtuje a niemal każdy fragment z jej udziałami kończ się seksem pod prysznicem.
Rozumiem, że autor chciał trochę urozmaicić Kyle'a pobyt na statku ale żeby aż tak? Mam nadzieje, że Sandra szybko umrze (albo zmieni priorytety), bo jak to tak dalej będzie wyglądało, to się tego nie będzie dało czytać, to co teraz jest irytujące z czasem może się z tego zrobić kula śniegowa.

Mimo tej wady (w sumie można by wyciąć wątek z Sandrą z książki, ale na jej miejsce wstawić bardziej inteligentną kobietę) i paru...

J_Luna | 2017-05-07
Przeczytana: 07 maja 2017

Kolejny wciągający tom serii Star Force to mało powiedziane.
Jak dla mnie rewelacja bo choć spodziewałam się fajerwerków które nadejście zwiastował koniec pierwszego tomu to nie sądziłam że te fajerwerki okażą się atomowymi wybuchami.
Jeśli podobał ci się pierwszy tom to na pewno sięgniesz po ten a jeśli byłeś trochę zmęczony czy znudzony po tamtym tomie to śmiało mogę powiedzieć że jeśli sięgniesz po kontynuację mile się zaskoczysz.

Sławomir | 2017-08-11
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 11 sierpnia 2017

Słabo pamiętam pierwszą część cyklu ponieważ czytałem ją kilkadziesiąt książek wstecz. Pamiętam jednak, że bardzo podobał mi się fakt, że autor się nie obcyndalał i z marszu już chyba na pierwszej stronie wytłukł bohaterowi rodzinę a później było już tylko lepiej:)
W drugiej części cyklu również nie ma jakiś zbędnych dupereli tylko jest od razu akcja. Ponad to ciekawe pomysły, zwroty owej akcji, książka nie jest banalnie przewidywalna. Jednym słowem bawiłem się świetnie i z czystym sercem mogę polecić.

Sneer | 2017-07-27
Na półkach: Przeczytane, SF-F, 2017
Przeczytana: 10 sierpnia 2017

Cóż można powiedzieć , masakra.

piterrmerr9 | 2017-09-23
Przeczytana: 23 września 2017