Thunderbolts: Punisher kontra Thunderbolts

Cykl: Thunderbolts (Egmont) (tom 5) | Seria: Marvel NOW!
Wydawnictwo: Egmont Polska
Thunderbolts Volume 5: Punisher vs. the Thunderbolts
9788328119406
komiksy
borys_ru

To musiało się stać: najsłynniejsza drużyna antybohaterów Marvela, w której każdy ma inne zdanie i inny sposób na życie, w końcu się rozpadła. Frank Castle postanowił wyeliminować dawnych towarzyszy, ale Elektra, Ghost Rider i Czerwony Hulk nie zamierzają składać broni. Tymczasem ich dawny sprzymierzeniec realizuje własny plan... Czy w tym finałowym tomie serii Thunderbolts zdołają zjednoczyć się ostatni raz, by pokonać grożące światu zło? Za scenariusz tej historii odpowiada duet Ben Acker i Ben Blacker (Deadpool). Autorami rysunków są Carlo Barberi (Guardians of Infinity), Gerardo Sandoval (New Avengers, Venom), Kim Jacinto (Angela: Queen of Hel, Uncanny Inhumans), Jorge Fornés (Amazing X-Men) i Matteo Lolli (Deadpool).

źródło opisu: http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/nowosci/komiks,2197.html

źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/nowosci/komiks,2197.html

turbokebab | 2017-12-04
Rand | 2017-10-17