Rodzynki studenckie, czyli co się wykłada na wykładach

Tłumaczenie: 184
Wydawnictwo: Helion
978-83-246-1725-8
rozrywka
okruszek

To książka cenna niczym harwardzki indeks. Zmieniająca postrzeganie tak, jak grafik zajęć zmienia plany na wieczór. A jej wartość na kształt wagi dziennika lekcyjnego jest bardzo znacząca. To pozycja obowiązkowa w każdym plecaku, torebce, na każdym biurku, a nawet we wszystkich dziekanatach i sekretariatach świata. Lektura dedykowana studentom, uczniom, nauczycielom, wykładowcom i tym, którzy z łezką w oku wspominają chwile nieskrępowanej radości podczas własnej nauki.

Antologia złotych, srebrnych i platynowych myśli wykładowców największych i najzabawniejszych polskich uczelni, zebranych podczas ćwiczeń, laborek, wykładów, egzaminów czy... korzystania z pomieszczeń użytku publicznego.

Uwaga! Czytanie tekstów zamieszczonych w książce grozi niekontrolowanymi wybuchami śmiechu i zarażaniem otoczenia ogólną wesołością. Przekonaj się, że "studencka jajecznica" to nie tylko "otwarcie lodówki, podrapanie jajek, zamknięcie lodówki". Studencka jajecznica to wszystko to, co dzieje się w naszych klasach, naszych grupach, na naszych uczelniach i co wyzwala w Tobie dziki rechot.

okruszek | 2010-10-27
Przeczytana: 03 marca 2010

Mila ksiazeczkana 2h, no dobra powiedzmy ze na jeden wieczor dla poprawienia sobie nastroju. Niektore teksty znam z doswiadczenia :), niektore sa wrecz nudne/nie ciekawe albo glupie, natomiast sa tez i takie ktore rozbawia nas do łez. Do tego stopnia iz zmusily mnie do przeczytania drugi raz i zaznaczenia sobie olowkiem :). Niektorych rzeczy to nawet nie wiedzialam ze mozna roic na wykladach.

Kakuja | 2013-05-14
Na półkach: Przeczytane, 2013