Bilard Dla Żółtodziobów

Wydawnictwo: Rebis
bilard
sport

Mistrzyni bilarda nauczy cię wygrywać! Wystarczy pewna ręka i odrobina cierpliwości, a świetna zabawa gwarantowana. Dzięki Bilardowi dla żółtodziobów szybko nauczysz się najprostszych uderzeń i niemal niezauważalnie zyskasz wprawę potrzebną do wykonywania skomplikowanych, wręcz czarodziejskich zagrań. zagrajmy partyjkę!Poznaj zasady i stałe elementy gry.Naucz się stawać w odpowiedniej pozycji.Bezbłędnie celuj za pomocą wyimaginowanej białej bili.Wyćwicz widowiskowe wybijanie bil w powietrze.Dowiedz się, jak określać kąt uderzenia bili o bandę. z książki tej dowiesz się między innymi:Na co zwracać uwagę przy zakupie wyposażenia potrzebnego do gryDlaczego do tej pory nie udało ci się żadne zagranie od bandyŻe do posłania bili obiektowej do wybranej łuzy niezbędna jest wyobraźnia Ewa Mataya Laurance jest światowej klasy zawodniczką i członkinią prestiżowej galerii sław Amerykańskiego związku Bilardowego. Była również przewodniczącą Kobiecego Profesjonalnego Stowarzyszenia Bilardowego. zdobyła wszystkie tytuły, o jakie warto w tej dyscyplinie walczyć, a obecnie komentuje w telewizji transmisje najważniejszych turniejów. Thomas C. Shaw, redaktor naczelny aPool & Billiard Magazinea, jest autorem kilku książek o różnych odmianach bilardu. Między innymi na zamówienie Amerykańskiego związku Bilardowego napisał poradnik dla właścicieli klubów bilardowych The Proprietoras Manual: How to Open and Operate a Successful Billiard Room

Ann Blacksmith | 2016-04-25
Przeczytana: 17 listopada 2015