Powrót do życia

Seria: Seria z Serduszkami
Wydawnictwo: Akapit
The Prison Wall
wrzos118

Młody Anglik, Beresford Vane, dziedzic wielkiego majątku, przeżywa wielkie dramaty: śmierć matki, poszukiwanie zaginionego ojca w dalekiej Australii i niefortunną miłość do trzech pięknych sióstr mieszkających w sąsiedztwie. Australijskie doświadczenia uczą go życia i pozwalają ostatecznie na odróżnienie prawdziwej miłości od jej pozorów. Jedna z sióstr Harbridge zostaje jego żoną, zamykając tym samym pasmo nieszczęść i niepowodzeń w życiu sympatycznego bohatera

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa