Powrotna fala

Wydawnictwo: Edytor
83-87544-31-0
madzikk86

Te cztery opowieści prezentują cztery warianty odwiecznego dramatu miłości z jego dylematami i komplikacjami uczuciowymi. Bohaterki stają przed wyborem: którego mężczyznę wybrać jako partnera na całe życie. Wybór nie jest łatwy, ponieważ obaj rywale mają zalety i wady: romantyczne porywy artysty zderzają się ze spokojem i siłą rybaka, odwaga i poczucie humoru australijskiego poszukiwacza przygód - z surową rzetelnością miejscowego sędziego, wdzięk przyjaciela z z młodości z namiętnością i zdecydowaniem męża, wreszcie wyidealizowany obraz londyńskiego playboya z prawdziwą miłością słynnego adwokata.
Bohaterki tych historii są kobietami pełnymi życia, świadomymi swych rozterek, podejmującymi ryzyko i - słuchającymi serca. Dlatego każda opowieść kończy się chwilą szczęścia i zgody na życie z tym, który okazał się najlepszy.

źródło opisu: okładaka książki

źródło okładki: zdjęcie autorskie