Party, kolacja, grill. Dobre obyczaje na co dzień i od święta

Wydawnictwo: Cartalia Press
poradniki

Najważniejszym celem gospodarza czy gospodyni jest sprawić, aby goście czuli się swobodnie i odnosili wrażenie, że są mile widziani, a nie trzymać ich jako zakładników sztywnej etykiety. Gospodarze są po to, żeby stworzyć atmosferę gościnności i wspaniałomyślności. A na czym polega rola gościa? Być pełnym entuzjazmu uczestnikiem przyjęcia i mieć wzgląd na innych. Najlepsi gospodarze wyczarowują magię z niczego, tworząc szczególny klimat, natomiast najlepsi goście z radością biorą udział w uroczystościach.

baletka | 2016-08-15
Na półkach: Posiadam, Chcę przeczytać