Zaczęło się w Radomiu

Wydawnictwo: Novae Res
Radom, opowiadanie, piramidy,
przygodowa
Belbo

Tajemnicze piramidy pod Radomiem; wehikuł czasu w rękach młodego Seby; pomyłka w adresie Mojrzesza (nie tego przez "ż" w środku); ostatnia walka wojownika; śledztwo dotyczące kradzieży torebki staje się dziwne; co kryją piwnice pod gmachem Urzędu Miejskiego w Radomiu?;
te i wiele innych historii, możecie przeczytać w tej książce.

źródło opisu: Novae Res

źródło okładki: https://zaczytani.pl/ksiazka/zaczelo_sie_w_radomiu,druk

MoznaPrzeczytac | 2017-08-08
Przeczytana: 08 sierpnia 2017

„Zaczęło się w Radomiu” już samym swoim tytułem próbuje wzbudzić ciekawość potencjalnego czytelnika. Autor zapewne nawiązywał do wydarzeń rzeczywistych z Radomia w roku 1976, a tym samym postawił przed czytelnikiem pytanie o to, co by było gdyby? W takiej formie ujęta jest całość książki, próbująca odpowiedzieć na pytania nurtujące każdego amatora rzeczywistości alternatywnych. Tematyka podjęta przez samego autora nawiązuje do życia codziennego każdego człowieka, ale w sposób humorystyczny i stylistycznie odmienny od większości książek.

Pełna recenzja książki na stronie:

Belbo | 2017-06-12
Przeczytana: 19 czerwca 2017