Aranżacje wnętrz

Wydawnictwo: Muza
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Autorka prezentuje pomysły na odświeżenie wyglądu wnętrz bez konieczności całkowitej zmiany wystroju. Pokazuje, jak przekształcić otaczające wnętrza, by spełniały nasze oczekiwania. Omawia istotne decyzje, które należy podjąć w odniesieniu do przestrzeni, światła, kolorów, powierzchni, tkanin i mebli. W swojej książce Ann Grafton kieruje się realizmem i zdrowym rozsądkiem przy wyborze i stosowaniu materiałów dekoracyjnych oraz daje cenne wskazówki i uwagi dotyczące planowania i oszczędnego gospodarowania budżetem. Uzupełnieniem tekstu są wykonane specjalnie do tej publikacji fotografie, które przedstawiają wiele schematów dekoracyjnych i różnych rozwiązań wystroju wnętrz. Palety tematyczne pomagają w doborze kolorów i materiałów.

Karolina Kułakowska | 2016-07-03
Na półkach: 2016, Przeczytane, Ulubione, Posiadam
Przeczytana: 03 lipca 2016

Rewelacyjna książka o dekorowaniu wnętrz.
Autorka zaczyna od ogólnych informacji,
porad. Im dalej jednak, tym więcej szczegółów
i praktycznych wskazówek jak ożywić,
a przede wszystkim dostosować wnętrze
do naturalnych zmian, np. do pór roku.
Całość okraszona wieloma zdjęciami.
Gorąco polecam!

ada12-80 | 2015-03-07
okruszek | 2013-09-19
enigmatique | 2012-11-29
Lady_B | 2011-10-06
Na półkach: Chcę przeczytać, Jak...??
Kasia | 2011-01-24