Wilcze bractwo

Okładka książki Wilcze bractwo David Farland
Okładka książki Wilcze bractwo
David Farland Wydawnictwo: Rebis Cykl: Władcy Runów (tom 2) Seria: Fantasy fantasy, science fiction
Władcy Runów (tom 2)
Fantasy
Brotherhood of the Wolf
Rebis
2001-09-07
2001-09-07
Radosław Kot

Okładka książki Dragon Writers: An Anthology David Farland, Todd McCaffrey, Jody Lynn Nye, Brandon Sanderson
Dragon Writers... David Farland, Todd...
Okładka książki Orson Scott Cards Intergalactic Medicine Show Orson Scott Card, Rachel Ann Dryden, David Farland, Ty Franck, David Lubar, James Maxey, Peter Orullian, Tim Pratt, Scott M. Roberts, Eric James Stone
Orson Scott Ca... Orson Scott Card, R...

Zupełnie mi nie przypasowała ta książka, ale w sumie nie jest taka zła.

Zupełnie mi nie przypasowała ta książka, ale w sumie nie jest taka zła.

Druga część cyklu, moim zdaniem nieco lepsza od poprzedniczki. Akcji jest znacznie więcej, bohaterowie ciekawi, a świat robi spore wrażenie. Oczywiście są też elementy, które mnie drażnią, ale jest ich niewiele i nie niszczą radości czytania. Ponadto autor dorzucił tu nieco filozofii, widać co determinuje działaniami bohaterów.

• Władcy Runów
  • David Farland

Dodaj cytat z książki Wilcze bractwo