Jak rozmawiać ze swoim dzieckiem. Rozwiązywanie problemów w domu i w szkole

Wydawnictwo: Jedność
poradniki

Wielu rodziców niepokoi i martwi zachowanie ich dzieci. Nie wiedzą, gdzie zwrócić się po poradę. Na szkoły wywiera się coraz większą presję. Wymaga się, by udzielały wsparcia, informacji i nauki w coraz większym zakresie: począwszy od tego. jak dbać o porządek i opiekować się własnym zwierzęciem, skończywszy na stanowisku wobec nędzy i ogólnokrajowych katastrof. Choć szkoły pełnią istotną rolę w wychowaniu, to jednak najlepszym rozwiązaniem dla dziecka jest jego rozmowa z rodzicami czy opiekunami na temat wszelkich problemów. W niniejszej książce Penny Oates, matka i nauczycielka, objaśnia najskuteczniejsze metody porozumiewania się z dziećmi, które nie przekroczyły 11. roku życia.

Paulinne | 2015-03-01
Na półkach