XII Sugestii. Przewodnik do szcześliwego życia

Wydawnictwo: Ridero
poradniki

Ksiażka XII SUGESTII jest wyjątkowa. Czytelnik czuje się, jakby odbył nieziemską podróż w głąb siebie. Podczas czytania jest chwila na refleksje, ćwiczenia, aby poczuć swoje emocje, spokój umysłu i jakim się jest człowiekiem. Uważam, że ta książka odmieni życie i los wielu ludzi. " Ewa Pawlak, energoterapeutka Bogusław Szedny w bardzo przystępny sposób prezentuje przetestowane w jego własnym...

Ewa Pawlak, energoterapeutka

Bogusław Szedny w bardzo przystępny sposób prezentuje przetestowane w jego własnym życiu sposoby na lekkie i świadome życie. Jestem przekonana, że po wdrożeniu w życie proponowanych w książce sugestii czytelnik poczuje radość, lekkość i wolność swojej prawdziwej natury. Gorąco polecam!

Sylwia Kocoń, energoterapeuta metafizyczny

Jeżeli miałabyś/miałbyś wejść na Mount Everest, to wzięłabyś/wziąłbyś najlepszy sprzęt i przewodnika. Jeżeli chcesz przejść przez życie z uśmiechem, Twoim przewodnikiem niech będzie XII SUGESTII. Ta książka to prawdziwy skarb.

Kacper Skowron, reżyser i operator filmowy

XII SUGESTII ma w sobie gigantyczną moc, dlatego po ich przeczytaniu twoje życie nie będzie już takie samo - będzie bardziej szczęśliwe.

źródło opisu: Ridero

źródło okładki: Ridero

Grazia_czytaninka_ | 2017-06-04
Przeczytana: 04 czerwca 2017

Chyba każdy z nas chciałby wieść szczęśliwe życie, prawda? Tylko czy każdy z nas wie, jak do tego doprowadzić? Co robić, by czuć się spełnionym w życiu i iść przez nie z uśmiechem na twarzy? Bogusław Szedny w swoim przewodniku opierając się na własnych doświadczeniach postara się nam wytłumaczyć, co sprawia, iż człowiek staje się szczęśliwy.

Autor w XII sugestiach pokazuje nam, iż nasze życie może być lepsze. Ale wpływ ma na to wiele czynników, m.in.: wybaczanie sobie i innym, akceptacja i pokochanie siebie, życie tu i teraz, słuchanie swojej intuicji, dbanie o ciało, umysł i duszę, relacje z Bogiem, świadomość, szacunek do ludzi, pasje.

Zastanówmy się teraz czy każdą z powyższych sugestii wypełniacie w 100%? Zapewne nie, ale może właśnie dzięki temu przewodnikowi odkryjecie swoją drogę do szczęścia. Bycie szczęśliwym wcale nie oznacza, iż człowiek musi posiadać miliony, mieć piękny dom i cudownie się prezentować. Otóż nie, bo właśnie te cechy o tym nie świadczą. Człowiek...

Ewa | 2017-08-13
Przeczytana: marzec 2017

Książka "XII SUGESTII" Bogusława Szedny jest wyjątkowa. Czytelnik czuje się, jakby odbył nieziemską podróż w głąb siebie.Są tu wskazówki ,które mogą wydawać się oczywiste, lecz często bagatelizowane przez nas z powodu starych wzorców programowych przekonań.Podczas czytania jest chwila na refleksje,ćwiczenia,by poczuć swoje emocje,spokój umysłu i jakim się jest człowiekiem. Już dawno nie czytałam tak lekkiego, swobodnego tekstu,który krok po kroku,w bardzo spokojny,prosty sposób przekazuje klucz do szczęśliwego życia .Autor na własnych przeżyciach i doświadczeniach prezentuje jak być Tu i Teraz i cieszyć się życiem. Wielu z nas po przeczytaniu " XII SUGESTII "powie: Jakie to proste...a zarazem trudne,by pokonać swoje słabości,strach,urazy,trudności w życiu oraz choroby. Uważam ,że ta książka odmieni życie i los wielu ludzi. Gratulacje Boguś książka jest SUPER ❤️

sylwiakocon | 2017-08-13

Sylwia Kocoń, terapeuta metafizyczny