Wróć za mną

Cykl: Twisted Love (tom 2)
Wydawnictwo: YA!
Follow Me Back
ew_cia

Kontynuacja bestselleru "Twoim śladem". Aubrey Duncan zawiodła się na miłości. Co powinna teraz zrobić? Posłuchać serca, które ją zdradziło, czy serca, które podpowiada jej by po prostu odpuścić? Uzależnienie prawie pokonało i zniszczyło Maxxa Demelo. Zrujnowało jego życie i jedyną rzecz, na której naprawdę mu zależało – związek z ukochaną dziewczyną. Pragnął zasłużyć na związek z Aubrey...

Kontynuacja bestselleru "Twoim śladem".

Aubrey Duncan zawiodła się na miłości. Co powinna teraz zrobić? Posłuchać serca, które ją zdradziło, czy serca, które podpowiada jej by po prostu odpuścić? Uzależnienie prawie pokonało i zniszczyło Maxxa Demelo. Zrujnowało jego życie i jedyną rzecz, na której naprawdę mu zależało – związek z ukochaną dziewczyną. Pragnął zasłużyć na związek z Aubrey Duncan, nawet jeśli musiałby podjąć się niemożliwego. Dlatego zgłosił się na odwyk. Aubrey straciła wszystko ponieważ poszła za głosem serca. Obiecała, że tym razem będzie myśleć przede wszystkim o sobie, zadba o siebie z dala od Maxxa i jego demonów. Lecz gdy tylko zacznie działać, Maxx skończy odwyk i pojawi się w życiu Aubrey, chcąc jej udowodnić, jak bardzo siebie potrzebują. Chaos wedrze się w ich życie ze zdwojoną siłą. Nieważne jak bardzo złamane – serce nie daje o sobie zapomnieć…

źródło opisu: empik.com

źródło okładki: empik.com

oczkosia | 2019-01-10
Przeczytana: 10 stycznia 2019

wspaniała...

Lewitująca | 2018-11-06

Kontynuacja historii chłopaka uzależnionego i jego dziewczyny. Miłość okazała się niewystarczająca, żeby powstrzymać się przed chwilowym otumanieniem. Jednak jest na tyle silna, żeby dodać mocy i dowagi przed ponownym wyborem. Teraz to już wszystko albo nic. Śmierć albo życie z ukochaną. Taki prosty wybór, ale dla niektórych nie do przeskoczenia. Kariera Aubrey się rozpada. Traci zaufanie do swojego chłopaka, a jednak cały czas daje mu szansę. Czy tym razem chłopak dorośnie i będzie na tyle zmotywowany, że wybierze mądrze? Książka z przesłaniem dla młodych.

WampirkaJustynka | 2018-10-05
Przeczytana: 05 października 2018

Ta część bardziej mi się podobała. Maxx zyskał w moich oczach. Natomiast Aburey trochę straciła. Te jej zmienne nastroje strasznie mnie wymęczyły. Jednak najbardziej wkurzył mnie młodszy brat Maxxa, Landon. Wg. mnie okazał się być małym niewdzięcznym gnojkiem. Ok, Maxx go okłamał ale miał ku temu powody. Wpadł w to całe bagno po by jego młodszy brat miał lepsze życie. A ten nawet mu nie podziękował. Dla niego było oczywiste, że Maxx da mu pieniądze. A gdyby Maxxowi na nim nie zależało już dawno machnąłby ręką i martwił się tylko o siebie. Co do zakończenia to dwa przedostatnie rozdziały były zbyt szybkie. Na szczęście epilog uratował sytuację. Myślę, że warto sięgnąć po obie części.

VViolla | 2018-09-18
Przeczytana: 17 września 2018

Kontynuacja bardzo dobrej powieści „Twoim śladem”, a zarazem ostatnia część historii Aubrey i Maxxa. Czy mi się podobała? Tak. Nawet bardzo.

Powieść o miłości trudnej, pełnej obaw i lęków. Ze stron tej książki aż wylewa się niepewność i ciągła walka z trudnościami, z jakimi naszym bohaterom przychodzi się mierzyć, jednak przede wszystkim walka z samym sobą. Zarówno Maxx jak i Aubrey toczą wewnętrzny pojedynek z rozsądkiem, sercem i swoimi dotychczasowymi wyborami. Chłopak walczy z nałogiem, toczy spór z myślami i pragnieniami, a dziewczyna stawia czoła konsekwencjom swoich wyborów i decyzjom podjętym w przeszłości. Każde z osobna walczy ze swoimi demonami, jednocześnie wspólnie walcząc o siebie.

Nie jest to jeden z tych ckliwych romansów, historia ta nie ma nic wspólnego z romantyczną miłością i tęczą czy serduszkami wylewającymi się zza stron powieści. Jest to książka o trudnej miłości, o zaufaniu, o sile, walce z demonami i samym sobą oraz o determinacji i wytrwałości....

siesia91 | 2018-08-15
Przeczytana: 15 sierpnia 2018

Bardzo się cieszę, że autorka na siłę nie chciała ciągnąć dalej tej serii bo to byłoby pewnie trochę męczące, a tak zamknęła tą historię w idealnym momencie.

BookSpacepl | 2018-08-06

Zakończenie "Twoim śladem" zostawia nas z jedną wielką niewiadomą i rozdziawionymi ustami. Dlatego "Wróć za mną" przeczytałam jednym tchem i pisząc to dalej buzują we mnie emocje. Jeśli czytaliście pierwszy tom jakiś czas temu, tak jak ja, nie musicie się przejmować, ponieważ każda postać i jej historia jest przypominana, za co jestem wdzięczą, bo nie sądziłam, że tyle już zapomniałam! Maxx nie będzie miał łatwo, brak zaufania ze strony Aubrey, do tego jego młodszy brat Landon (w pierwszej części Callum, ale w nowych wydaniach imię to zostanie poprawione na Landon 😉), którego zawiódł. Poznajemy nowego człowieka, który musi na nowo odnaleźć się w otaczającym świecie bez swoich niezawodnych "wspomagaczy". Kibicowałam mu przez cały czas i miałam nadzieję, że uda mu się wygrać z uzależnieniem. Pojawiło się wiele chwil zwątpienia, w których szeptałam "Odłóż to, bądź silny". Naprawdę! Ale jak mu poszło to już nie powiem... Jego słowa, myśli i czyny doprowadzały mnie do łez. Za każdym...

iwcia169 | 2018-07-04

Poprostu życie , pochłonełam błyskawicznie drugą część tej historii.
Dobra książką nie typowy romans. Pokazała jak ważną umiejętnością i sztuką jest zaufanie w związku w miłości.
Polecam

Marikaa | 2018-03-19
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, #2018
Przeczytana: 19 marca 2018

I oto druga i zarazem ostatnia część przygód Aubrey i Maxa. Historia może nie była tak poruszająca i emocjonalnie wciągająca jak pierwsza część, mimo to satysfakcjonująca. Zakończenie ich historii dosyć sielankowe, ale i tak mi się podobało.

Paulina | 2018-03-13
Przeczytana: 13 marca 2018

Wcale się nie dziwię tak wysokiej ocenie.
Ta książka porusza, wstrząsa do głębi.
Studium uzależnienia od narkotyków, odwyku oraz miłości.
Te prawdziwej, która pomaga przetrwać wszystko.
To druga książka z serii ale na pewno nie gorsza od pierwszej części, która serdecznie polecam.
Czyta się bardzo szybko, postacie są bardzo dobrze wykreowani a akcja nie daje nam chwili by się nudzić.
Bardzo dobra powieść!

masztylkowska | 2018-03-09
Przeczytana: 09 marca 2018

To kolejna wzruszająca część "Twoim śladem" spodobała mi się dalsza ta część, wciągnęła i zżarła ostatnie emocje.. Pochłoniła mnie całkowicie i.. Dała nadzieję, na najlepsze zakończenie tej książki. Autorka porusza tematy dzisiejszych starszych, ale i też młodszych nastolatków - miłości, która powinna być bezwarunkowa. Czytając ją byłam wszędzie w ruchu, a tu na papierosie, na kawie, w szkole, czy też słuchając przy niej muzyki. Bardzo fajnie napisana, prostym zrozumianym językiem wpsółczesnym