Pompejanka

Tłumaczenie: praca zbiorowa
Wydawnictwo: WAM
Jola

Jeśli należysz do osób, które słyszały o Nowennie pompejańskiej, ale jeszcze jej nie odmawiały, najwyższa pora to zmienić. Pompejanka jest zbiorem świadectw o cudach, nawróceniach i sytuacjach, które wydawały się nie mieć wyjścia, a dzięki interwencji Matki Bożej zamieniły się w błogosławieństwo. Martwisz się o to, czy wytrwasz 54 dni? Bez obaw. Każda z przywołanych historii zainspiruje Cię...

Martwisz się o to, czy wytrwasz 54 dni? Bez obaw. Każda z przywołanych historii zainspiruje Cię do tego, aby chwycić za różaniec. Codziennie przeczytaj choćby krótki fragment, a Twoja motywacja nie spadnie.

Chcesz modlić się Nowenną pompejańską, ale boisz się, że pominiesz jakiś ważny krok? Niepotrzebnie. Pompejanka zawiera także praktyczną instrukcję, dzięki której nie pomylisz się podczas odmawiania.

Zacznij już dziś. Przed Tobą niesamowite 54 dni. To może być przygoda życia.

źródło opisu: http://e.wydawnictwowam.pl

źródło okładki: http://e.wydawnictwowam.pl/tyt,76248,Pompejanka.ht...»