Przebaczenie

Tłumaczenie: Sylwia Chojnacka
Cykl: MMA Fighter (tom 3)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
MMA Fighter. Worth Forgiveness
karollllllla

TRZECI TOM EKSCYTUJĄCEJ TRYLOGII Z ZAWODNIKAMI MMA W ROLI GŁÓWNEJ Podobno jeżeli facet jest szarmancki w towarzystwie, to w sypialni wychodzi z niego prawdziwy ogier. Jax Knight, wysportowany zawodnik MMA, jest tego doskonałym przykładem. Publicznie jawi się jako kulturalny mężczyzna o ujmującym stylu bycia. Jednak w łóżku pokazuje prawdziwą naturę – nieszczędzącego sprośności playboya. Lily...

TRZECI TOM EKSCYTUJĄCEJ TRYLOGII Z ZAWODNIKAMI MMA W ROLI GŁÓWNEJ
Lily St. Claire to córka legendarnego zawodnika „Sainta”. Młoda kobieta doskonale wie jak dominujący i zaborczy są to mężczyźni, gdyż sama prowadzi sieć klubów MMA. Choć zdaje sobie sprawę, że powinna trzymać Jaksa na odległość, nie jest w stanie przejść obok niego obojętnie. Ten oszałamiająco przystojny i świetnie wychowany absolwent prestiżowej uczelni przyciągnął jej uwagę od pierwszej chwili. Czyżby był inny niż wszyscy?
Czy powinna chodzić na randki tuż po trudnym rozstaniu?
Czy jej były facet tak po prostu się na to zgodzi?

źródło opisu: http://www.wydawnictwokobiece.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwokobiece.pl

Karolina Hajdysz | 2018-02-23
Na półkach: 2018, Przeczytane, Posiadam

Pomijając fakt, e serię zaczęłam czytać od ostatniego tomu, to przyznaję się bez bicia - to książka dokładnie w moim guście! Koniecznie muszę zaopatrzyć się w pozostałe części!
On, Jax Knight to wysportowany dzięki walkom MMA, piekielnie przystojny i seksowny facet. Każda kobieta chce go mieć dla siebie, bądź przynajmniej spędzić z nim jedną z tych najbardziej niezapomnianych nocy w życiu. Jax jednak ucieka od przeszłości i apodyktycznego ojca, który władzę i popularność stawia ponad własną rodzinę.
Ona, Lily St.Claire jest szefową sieci siłowni (klubów MMA). Żyje między samymi twardzielami, więc wie jak postępować z facetami, których ego jest większe niż od nich samych. Jej ojcem był sam "Saint" - legenda, niekwestionowany mistrz wagi ciężkiej. Niestety jej wiedza i cięty język to zbyt mało. Były facet, apodyktyczny i zazdrosny wciąż rości sobie do niej pełne prawa.
Lily chce trzymać się z dala od mężczyzn, którzy do tej pory ranili ją i wykorzystywali, ale właśnie wtedy do jej...

_obsessionwithbooks_ | 2017-08-28
Przeczytana: 27 sierpnia 2017

,,Na mężczyznę są tylko dwa sposoby. Wybacz mu lub zapomnij o nim. Jeśli nie potrafisz zrobić tego drugiego, to musisz mu wybaczyć, bo już skradł twoje serce.''

Pierwsza część ,,MMA. Fighter" była według mnie dobra, ale aż tak bardzo mnie nie zaskoczyła. ,,Szansa" okazała się od niej dużo ciekawsza, choć również miała swoje wady. Natomiast ,,Przebaczenie" będąca trzecim i ostatnim tomem tej trylogii, wypadła bezkonkurencyjnie najlepiej ze wszystkich.

Po przeczytaniu całej trylogii pojawia się zestawienie wszystkich wad i zalet każdej z książek VI Keeland. Widzimy wtedy, jak historia, którą stworzyła autorka, stopniowo dojrzewa na kartach powieści. Lily będąca córką słynnego zawodnika Sainta po śmierci ojca razem z jego przyjacielem przejmuje kierownictwo nad siecią siłowni założoną jeszcze za życia mężczyzny. Tymczasem syn senatora Jax Knight w celu ucieczki od ostatnio nawarstwiających się kłopotów przybywa do Nowego Jorku, by oddać się swojej pasji do walk i boksu. Obie te...

Wreszcie dorwałam 3 i niestety ostatni tom MMA Fighter, którego po prostu nie mogłam się doczekać. Od razu zakochałam się w 1 części, potem 2 tom po prostu zwalił mnie z nóg, więc byłam przekonana, że ten to będzie jakieś mistrzostwo.

Na samym początku w ogóle nie mogłam się wciągnąć. Pierwsze kilkadziesiąt stron przeczytałam szybko, ale od około 40-50 strony do 100 strony już szło mi dość ciężko. Sama nie wiem dlaczego, ale po prostu ten moment mi się strasznie wlókł. Wtedy brakowało mi tez trochę nawiązań do poprzednich części, jak to miało miejsce np. w 2 tomie. Tutaj akcja dzieje się w innym mieście, a na dodatek Jax wcale nie chce zadawać się z bohaterami poprzednich części. To z początku trochę mi przeszkadzało, bo zaczęłam tęsknić za postaciami z „Walki” oraz „Szansy”.

Jednak potem było o wiele lepiej. Przede wszystkim pod koniec wreszcie pojawiają się bohaterowie z poprzednich tomów, co mi się naprawdę spodobało, bo w końcu...

KobieceRecenzje365 | 2017-11-11

„Gorący finał bestsellerowej trylogii najlepszych romansów sportowych Vi Keeland”

Jax Knight to syn znanego senatora, który od zawsze starał się zadowolić swojego ojca, chowając własne marzenia o karierze sportowca, gdzieś na dnie własnej duszy. Jednak po skandalu, którego głównym bohaterem okazał się sam senator, Jax odgrodził się od rodziny i postanowił robić, to co kocha, czyli ostro ćwiczyć, by być może kiedyś stanąć na ringu. Gdy w interesach wyjechał do Nowego Jorku, poznał tam piękną Lily St. Claire, córkę legendarnego zawodnika MMA, która po jego śmierci przejęła rodzinną sieć siłowni. Jak można się domyślić Jax bardzo szybko zadomowił się na siłowni i za wszelką cenę próbował zdobyć serce kobiety. Czy mu się to udało? Przekonajcie się sami.

Vi Keeland z przytupem zakończyła całą serię o przystojnych chłopkach walczących w klatkach. Zdecydowanie jest to najlepsza część, najlepiej dopieszczona i dopracowana. Styl autorki z każdą częścią niesamowicie ewoluował, a historie...

Katarina | 2018-03-09
Przeczytana: marzec 2018

Naprawdę liczyłam na mocne zakończenie tej trylogii. Niestety "Przebaczenie" rozczarowało mnie. zarys fabuły podobny do poprzednich części. Historia głównych bohaterów potoczyła się identycznie do bohaterów z Szansy i Walki.
Myślę, ze na pewien czas odstawię tego typu literaturę.

Grazia_czytaninka_ | 2017-11-03
Przeczytana: 03 listopada 2017

W trzecim tomie trylogii Vi Keeland nie zabraknie nam emocji, gdyż autorka doskonale o to zadbała. Czytelnik czytając jej książkę doskonale odczuwa wszystkie emocje jakie towarzyszą bohaterom w danej sytuacji. I takie książki się ceni, gdyż bohaterowie stają się niemal rzeczywiści, dzięki czemu mamy wrażenie, jakbyśmy żyli tuż obok nich.

Jax to mężczyzna, który zachowuje się kulturalnie wobec kobiet, jednak kiedy z którąś z nich spotyka się w łóżku przemienia się w czystego drapieżnika, a wręcz gorącego playboya, gdzie to on odgrywa dominującą rolę. To zabójczo przystojny mężczyzna, któremu nie oprze się żadna kobieta.

Lily to kobieta, która prowadzi sieć klubów MMA. Doskonale wie, jacy mężczyźni trenują na tych siłowniach. Niedawno zakończyła związek z jednym z nich, lecz on nadal rości sobie do niej prawa. Czy uda jej się uwolnić od tego mężczyzny?

Kiedy Lily i Jax spotkają się na swojej drodze, wszystko zacznie się zmieniać. Czy będą w stanie stworzyć udany związek? Czy...

werka777 | 2017-08-25
Przeczytana: 25 sierpnia 2017

MOJE „NO NARESZCIE” – CZYLI BOHATEROWIE
Mogłabym powiedzieć, no nareszcie! W końcu bohaterka, która kontroluje napady swojego pożądania. Lily to jedna z nielicznych damskich postaci, w przeczytanych ostatnio przeze mnie powieściach erotycznych, która do myślenia, zamiast tego w majtkach, naprawdę używa mózgu. Szanująca się, ambitna, ale mająca swoje słabości. Oczywiście pozwalająca wybiegać wyobraźni daleko, jednak wciąż nieprzekraczająca granic niesmaku. Brawa dla niej, bo już zaczynałam wątpić w sens zaczytywania się w książkach tego gatunku.

Niemniej trafioną osobowością może pochwalić się sam Jax. Z jednej strony silny i waleczny, z drugiej daleki od typowych, nabuzowanych osiłków. Chociaż nie rozpalił mnie do granic możliwości, zdecydowanie akceptuję jego postać. Tym razem Vi Keeland pozytywnie mnie zaskoczyła.

EX JAK WRZÓD NA TYŁKU
Na tło powieści składa się oczywiście świat walk MMA. Mam jednak wrażenie, że nie ring zdominował tutaj drugi plan, a pewien konfliktowy...

Przede mną, a raczej za mną trzeci i ostatni już tom trylogii MMA Fighter. Muszę przyznać, że polubiłam ją już od pierwszego tomu co jak dla mnie i tego gatunku książek było miłym zaskoczeniem. Myślę, że nie jedna kobieta znalazła by tu swój kawałek świata i przeniosła myśli po ciężkim dniu właśnie w stronę bohaterów i ich przygód.

Jakson Knight jest wysportowanym i cholernie przystojnym facetem. Jako zawodnik MMA cieszy się dość dużą popularnością wśród płci przeciwnej. W towarzystwie bardzo szarmancki i wychowany o ujmującym stylu bycia w łóżku potrafi pokazać się z całkiem innej strony.

Lily St. Claire to kobieta nie tylko piękna, ale i mądra. Po przejściach wie, że nie warto łączyć życia prywatnego z zawodowym i stara się tej zasady mocno trzymać. Jako córka legendarnego zawodnika MMA i współwłaścicielka sieci klubów jest obeznana z męskim towarzystwem i nadmiarem testosteronu. Wie z doświadczenia jakim typem są mężczyźni z tych kręgów.

Pech, a może szczęście powoduje, że...

Ostatnia część serii MMA, autorstwa Vi Keeland miała u mnie wysoko podniesioną poprzeczkę po poprzednich tomach. Myślicie, że udało jej się sprostać wymaganiom?

Udało. Napiszę więcej, udało śpiewająco.

Jestem naprawdę mile zaskoczona, historią Jaxa, którego mieliśmy okazję poznać wraz z drugim tomem oraz Lily – dziewczyny znającej się na boksie dzięki ojcu.

Jax Knight będący synem senatora, który całe swoje życie podporządkowywał ojcu, pragnął być taki jak on wie, że żył w kłamstwie. Odgradza się od rodziny i zrywa z nimi kontakt oddając się temu, co chciał robić od dziecka – treningom do sparingów. Nigdy nie myślał poważnie o boksie, nie chciał na nim zarabiać, wolał inwestować w inne firmy i dzięki temu mieć pieniądze na życie. Przyjeżdża do Nowego Jorku, aby odpocząć, zapomnieć o problemach, jakie zostawił za sobą w rodzinie i oddać się polepszaniu swojej kondycji.

W recepcji siłowni, w...

Królewskie Recenzje | 2017-08-28

Jackson Knight jest synem polityka kandydującego na stanowisko senatora. Niedawno również wyszło na jaw, że ów przyszły pan senator ma nieślubnego syna. Media nieustannie krążą niczym sepy wokół rodziny Knight'ów. Sfrustrowany Jax, pragnąc uwolnić się od medialnej nagonki, ucieka z Waszyngtonu do Nowego Jorku, prowadzić swe interesy. W ten sposób trafia do siłowni założonej przez legendarnego zawodnika "Sainta". Sam Jax, również od niedawna zaczął uprawiać boks, wbrew woli ojca.

Lily St. Clair, córka Sainta, prowadzi sieć klubów MMA. Nie zamierza łączyć spraw osobistych z zawodowymi. Już raz popełniła ten błąd, a skutki odczuwa do dziś. Kiedy więc młody i przystojny Jax Knight, zaczyna się do niej zbliżać, dziewczyna stara się trzymać go na dystans. Niestety, nie potrafi trzymać się od niego z daleka, bo wciąż ją coś do niego przyciąga. Kobieta nie potrafi z tym walczyć, a Jax jest nieustępliwy...

Vi Keeland po raz kolejny wciągnęła mnie w cudowny świat sportowców. Ach Ci...