Przebaczenie

Vi Keeland Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: MMA Fighter (tom 3) literatura obyczajowa, romans
MMA Fighter. Worth Forgiveness
Data 1. wydania:
2014-08-20
Sylwia Chojnacka
Wydawnictwo Kobiece
sport zawodnik mma playboy seks erotyka pożądanie legenda randki przeszłość uczucia rozstania
MMA Fighter. Worth Forgiveness
MMA Fighter (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
Sylwia Chojnacka

Fajnie się czyta.

Uwielbiam książki autorki.
Kolejna historia kobiety i mężczyzny w których sprawy mieszają się osoby trzecie.
Dobrze się czyta. Nie można się do czekać końca, a jak się skończy żałujesz, że już się skończyła.
Polecam

Finał jest tak gorący, że rozgrzeje Was w zimowe,mroźne wieczory. Jax publicznie uchodzi za kulturalnego mężczyznę, jednak zaczyna karierę walcząc w walkach MMA. Lily jest córką legendarnego zawodnika "Sainta". Prowadzi sieć klubów MMA i tam ich drogi się krzyżują. Wie, że Jaxa musi trzymać na odległość, jednak coś ją do niego przyciąga...
Czy jej były facet tak po prostu...

O rany, jaka to była dobra książka!
Bohaterowie fantastyczni, wprost do ukochania, a i fabuła ciut ciekawsza niż w poprzednich tomach.
Uwielbiam, po prostu.

Kolejna część na wysokim poziomie. Mnie jest ciężko ocenić, która była najlepsza. Każda inna, każda wyjątkowa, każda wciąga i do każdej można się przyczepić - jak ktoś oczywiście chce. Bardzo fajnie napisana, nie przytłacza, taka odskocznia. Dobra książka!

Kiedy ludzie pokazują ci, kim są, uwierz im. - Maya Angelou

Dobra książka nie jest zła, a seria to juz cudo. Jednak jak w każdej serii w tej musiało się również coś zepsuć. Ostatnio część nie jest tak dobra jak dwie poprzednie. Bardzo sie ciesze z tego jak rozwiązała sie sytuacja miedzy braćmi oraz miedzy Jaxem i Lily jednak brakowało mi tych niepewnych momentow. Ta czesc byla bardzo przewidywalna. Chlopak z bogatego domu, ktory ma...

Bohaterowie: 8/10
Akcja: 8/10
Sposób pisania autorki: 9/10
Okładka: 7/10
Kreatywność: 8/10

Finałowy tom serii "MMA Fighter" wyszedł autorce świetnie! Aż szkoda, że to koniec.
Lily St. Claire jest córką znanego byłego zawodnika MMA. Po jego śmierci przejęła rodzinną sieć siłowni. Pewnego dnia do jednej z nich przychodzi Jax. Od razu wpada w oko Lily. Jax jest synem senatora. Po skandalu, w którym główną rolę odegrał jego ojciec, Jax odciął się od rodziny i po raz...

Ostatni tom z tej serii podobał mi sie najmniej. Gdy skończyłam czytać historię Jaxa i Lily nie poczułam żadnego zawodu, że to już koniec, ot po prostu ostatnia strona i tyle.
Jaxa poznaliśmy przelotnie w 2 tomie, jest przyrodnim bratem Vinnego, który po wydarzeniach z tego tomu postanawia urwać się do Nowego Jorku. Tam poznaje Lily, właścicielkę siłowni w którą chce...

Dyskusje

1 175