Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 29.90 zł

Przebaczenie

Vi Keeland Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: MMA Fighter (tom 3) literatura obyczajowa, romans
MMA Fighter. Worth Forgiveness
Data 1. wydania:
2014-08-20
Sylwia Chojnacka
Wydawnictwo Kobiece
sport zawodnik mma playboy seks erotyka pożądanie legenda randki przeszłość uczucia rozstania
MMA Fighter. Worth Forgiveness
MMA Fighter (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
Sylwia Chojnacka

Okładka książki Najpiękniejsza pamiątka Vi Keeland, Penelope Ward
7,5
Najpiękniejsza... Vi Keeland, Penelop...
Okładka książki Not Pretending Anymore Vi Keeland, Penelope Ward
6,3
Not Pretending... Vi Keeland, Penelop...
Okładka książki Sprośne listy Vi Keeland, Penelope Ward
7,6
Sprośne listy Vi Keeland, Penelop...

Historia Jaxa i Lily podobała mi się najbardziej 😊

Bardzo mi się podobała ta część serii, ciekawa historia głównych bohaterów i nawiązanie do Nico i Vince

Przyjemnie się czyta ale trochę powtarzalna. Ten sam schemat tylko konfiguracja nieco inna sceny łóżkowe, imiona bohaterów podobne i polecam tylko jeżeli nie ma nic ciekawszego do czytania.

Ojj całkiem całkiem. 6/10
Historia taka sobie. Słabe połączenie z poprzednimi cz. , a szkoda. Zakończenie... no w końcu coś się działo.

super

Nie wiem który z braci jest lepszy. Vince z poprzedniego tomu miał w sobie ogień, ale to co ma w sobie Jax jest równie trudne do poskromienia.
Bardzo przyjemne czytadełko, bardzo w stylu Vi.
Polecam.

Godne zakończenie trylogii. Cudownie wykreowany świat miłości z siłownią i MMA w tle. Plus za nawiązania do poprzednich części. Mimo lekkości gatunkowej pojawia się tu też kilka ważniejszych, mniej rozrywkowych wątków, jak chociażby przemoc w związku. Bardzo polecam!

Stwierdzam ,że ostatnia część jest najlepsza. Uczy tego ,że trzeba wybaczać innym. Dać drugą szansę, ale także pokazuję , że należy walczyć o swoje marzenia. Piękna historia pełna akcji i emocji .Świetnie wykreowani bohaterowie, którzy nie znudzą nas swoim zachowaniem. Polecam.

Bardzo przyjemna trylogia. Minusem są okładki. No błagam, kobiety potrzebują czegoś więcej niż książki o mięśniaku z oktagonu, a tak można by interpretować zdjęcia na okładce. Nie żeby ich brakowało. Ciekawa, wielowątkowa, wszystko zgrabnie doprowadzone do końca. Fajna lektura dla fanek romansów. Polecam.

Jeśli przeczytałaś/eś 2 pierwsze części to ta zdecydowanie Ci się spodoba najbardziej !! Vi Keeland nie schodzi z mojego nr 1 w liście ulubionych autorów. I tym razem mamy wysportowanego mężczyznę i "niezdecydowaną" piękność. Nie mam do czego się przyczepić w tej historii

1 503
  • 2018