Przebaczenie

Okładka książki Przebaczenie
Vi Keeland Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: MMA Fighter (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2017-08-17
Data 1. wydania:
2014-08-20
Sylwia Chojnacka
sport zawodnik mma playboy seks erotyka pożądanie legenda randki przeszłość uczucia rozstania

Okładka książki Drań z Manhattanu Vi Keeland, Penelope Ward
Ocena 7,6
Drań z Manhattanu Vi Keeland, Penelop...

Świetna

Świetna

Świetne czytadełko, dobrze się czyta i szybko!

Świetne czytadełko, dobrze się czyta i szybko!

Cała trylogia była dla mnie rewelacyjna. Przeczytałam kilka pozycji Pani Keeland i to mój nr jeden (czyli cała seria) :)
Przy tym podniecająca ;)
Polecam

Przy tym podniecająca ;)
Polecam

Historia Jaxa i Lily podobała mi się najbardziej 😊

Historia Jaxa i Lily podobała mi się najbardziej 😊

Bardzo mi się podobała ta część serii, ciekawa historia głównych bohaterów i nawiązanie do Nico i Vince

Przyjemnie się czyta ale trochę powtarzalna. Ten sam schemat tylko konfiguracja nieco inna sceny łóżkowe, imiona bohaterów podobne i polecam tylko jeżeli nie ma nic ciekawszego do czytania.

Ojj całkiem całkiem. 6/10
Historia taka sobie. Słabe połączenie z poprzednimi cz. , a szkoda. Zakończenie... no w końcu coś się działo.

Ojj całkiem całkiem. 6/10

super

super

Nie wiem który z braci jest lepszy. Vince z poprzedniego tomu miał w sobie ogień, ale to co ma w sobie Jax jest równie trudne do poskromienia.
Bardzo przyjemne czytadełko, bardzo w stylu Vi.
Polecam.

Bardzo przyjemne czytadełko, bardzo w stylu Vi.
Polecam.

Godne zakończenie trylogii. Cudownie wykreowany świat miłości z siłownią i MMA w tle. Plus za nawiązania do poprzednich części. Mimo lekkości gatunkowej pojawia się tu też kilka ważniejszych, mniej rozrywkowych wątków, jak chociażby przemoc w związku. Bardzo polecam!