Dzieje Polski późnośredniowiecznej (1370-1506) / Krzysztof Baczkowski. Dzieje Polski i Litwy (1506-1648) / Stanisław Grzybowski

Cykl: Wielka Historia Polski [Fogra, Świat Książki] (tom 2)
Wydawnictwo: FOGRA Oficyna Wydawnicza, Świat Książki
838571975X
historia
Adannyel

"Wielka Historia Polski" to kronika dziejów naszego państwa, na którą długo czekaliśmy; zbiorowa praca wybitnych naukowców związanych z Uniwersytetem Jagiellońskim. "Wielka Historia Polski" odznacza się dużymi walorami edukacyjnymi. Jest polecana jako podręcznik dla studentów i kandydatów na studia. Wartościowe teksty zostały wzbogacone interesującym materiałem ilustracyjnym - zdjęciami,...

"Wielka Historia Polski" odznacza się dużymi walorami edukacyjnymi. Jest polecana jako podręcznik dla studentów i kandydatów na studia. Wartościowe teksty zostały wzbogacone interesującym materiałem ilustracyjnym - zdjęciami, rysunkami, mapami.

"Wielka Historia Polski" obfituje w teksty źródłowe, a jej ogromnym atutem są między innymi tablice genealogiczne, plany bitew, tablice miar i wag...

źródło opisu: Świat Książki 2003

źródło okładki: Zdjęcie autorskie