Przytulanka

Self Publishing
2016-09-01
2016-09-01
romans dominacja dramat

Przepraszam, ale z której strony ta książka jest dobra? I czemu ma taką dobrą ocenę? I rozumiem, że to debiut autorki?

Mniej więcej w połowie miałam dość, a doczytałam do końca tylko dlatego, że się zmusiłam, nie chcąc przerywać książki. Zachowanie bohaterów, dialogi, akcja - nic się kupy nie trzyma i jest nielogiczne. Wszystko dzieje się szybko, na łapu-capu i jest tak nierealne i głupie, że to aż nie do wiary.

Śmierć Sienny nie zrobiła na mnie najmniejszego wrażenia. Rozpacz Rimmona była kompletnie pozbawiona emocji. Nowa miłość... bach, spotkałem laskę, świetna jest, kocham ją, ma dziecko i też super, zajmę się nimi, juhuuu.

Dlatego przestrzegam - ta książka nie jest wcale dobra, a wręcz źle napisana i do całkowitej przeróbki. Przykro mi, ale nie polecam.

Nie należę do osób, które lubują się w sprowadzaniu młodych autorów na ziemię jednak... doczytałam książkę do połowy i słowo daję nie wytrzymałam. Wiele akcji która momentami nie wnosi nic szczególnego do fabuły sprawia że książka wydaje się nieco "przegadana". Niespójności i rażący sposób przekazania treści-słowem przed autorką jeszcze bardzo długa droga, jeśli chodzi o kształtowanie warsztatu literackiego. Utwór ma jednak wysokie noty, kto wie? Może kiedyś jeszcze po nią sięgnę i dokończę, a historia jednak mnie urzeknie?

Wspaniała książka, milion emocji podczas czytania i jeszcze więcej wylanych łez.
Polecam

Polecam

Cóż mogę powiedzieć uwielbiam przytulankę.Świetna książka Polecam ją gorąco każdemu kto nie czytał

Gorąco polecam! Właśnie skończyłam czytać i dojść nie mogę do siebie. Już wiem że nie zapomnę tej książki.

Cóż mogę powiedzieć Kocham Przytulanke. Wzruszająca historia i napewno długo zostanie w mojej pamięci. Gorąco polecam.

Jeśli chodzi o książki erotyczne, to mam już przesyt. Ta natomiast jest nieszablonowa i zaskakująco dobra. Zdecydowanie lepsze niż erotyki Polskich pisarek. "Przytulanka" mogłaby ujrzeć światło dzienne, zasługuje na zajęcie jednej z półek księgarni. Zdeklasowałaby całą resztę. To nie zwykły "ruchawy" erotyk. Jest również poruszająca i uczuciowa. Zostaje w pamięci.

Zdecydowanie godna polecenia.

Sama nie wiem od czego zacząć. Książka jak na debiut rewelacja. Mam tylko wielką nadzieję że jednak jest to czysta fikcja, nikt nigdy nie powinien mieć aż tyle bólu, cierpienia. Czytając czułam się jak na rollercosterze. Wzloty i upadki Sienny bardzo przeżywałam, raz śmiałam się a za chwilę płakałam, nawet lampkę wina wypiłam z nią, choć Ona częstowała się whisky. Książka na długo pozostanie w pamięci. Czy chciałabym papierowe wydanie - TAK, choć nie byłaby to książka do której wracałabym często ale tylko i wyłącznie ze względu na emocje jakie wyzwala.

Czytając "Przytulankę" zafundowałam sobie emocjonalny rollercoaster. Razem z główną bohaterką śmiałam się,cierpiałam,płakałam."Przytulanka" znalazła swoje miejsce w moim sercu i gdybym tylko mogła dałabym sto gwiazdek, a nie tylko dziesięć.

Sienna jest sierota i przebywa w rodzinie zastepczej, w wieku 16 lat jej opiekun chce ja wykorzystac, wiec jego rodzony syn Jason zabiera ja z domu rodzinnego i uciekaja. Jednak Sienna uciekajac z nim trafia "z deszczu pod rynne", bo ten popada w narkotyki i zaczyna ja bic i ponizac, nie pozwala wychodzic z domu nawet na zakupy. Po 2 latach nagle dziewczyna postanawia cos z tym zrobic i pod jego nieobecnosc kradnie z puszki tysiac dolarow, udaje sie na lotniski i kupuje bilet na pierwszy lepszy lot. Pada na trase Londyn - Stany Zjednoczone. W samolocie obok niej siada mezczyzna o imieniu Cameron, ktory idzie za nia do toalety, a ona rozklada przed nim nogi. W dodatku on nie uzywa prezerwatywy, ona mu na to pozwala ale tlumaczy sie przed nim, ze bierze pigulki. On karze jej zaczekac po przylocie aby kupic pogulke po jednak ona ucieka. Bez pieniedzy przy fontannie poznaje dwojke mlodych ludzi, ktorzy zabieraja ja do domu, pozwalaja jej u siebie przenocowac, a na drugi dzien oferuja mieszkanie i zalatwiaja prace w klubie ze striptizem, gdzyz po 2 godzinach nauki tanca na rurze jej szef stwierdza, ze jest swietna. W miedzy czasie facet z samolotu robi wszystko co moze aby ja odszukac mimo, ze ma sie zenic, wydaje sie, ze ma na jej punkcie obsesje.
Jednej nocy, gdy dziewczyna wraca do domu napada ja jej byly chlopak, ktory nagle teleportowal sie z Londynu i ja odnalazl, jej obrazenia sa tak wielkie, ze grozi jej kalectwo jednak Cameron ja odnajduje i sponsoruje cale jej leczenie jednoczesnie nie przyznajac sie do tego, ze pomaga dziewczynie. Gdy po dlugiej rehabilitacji Sienna staje na nogi spotyka sie z Cameronem, ktory jest slodki jak miod i nic od niej nie chce, podczas jednego ze spotkan on dostaje telefon, ze dziewczyna jaka mial na sprzedaz jako niewolnice dla bohatego klienta uciekla, wiec nagle postanawia sprzedac Sienne, ktora wczesniej tak intensywnie szukal i na ktorej punkcie mial fiola. Podstepem wywozi ja do Meksyku i sprzedaje. Nowy wlasciel chce jej nieba przychylic jednak ona sie opiera i wykorzystujac moment chce uciec. Wtedy jej nowy pan aby nauczyc ja rozsadku zawozi ja do klubu bdsm i pozwala zabawic sie z nia wlascielowi kluby aby nauczyc ja posluszenstwa.
I to dopiero polowa ksiazki ale niestety dalej nie dam rady jej przeczytac, wszystko dzieje sie w takim tempie, ze nie nadazalam za pomyslami autorki, scen seksu nie bylo opisanych, o tym co dzialo sie w klubie mozemy sie tylko domyslac. Duzo niezgodnosci takich jak np. akcja dzieje sie w Londynie, a faceci ogladaja mecz Polska - Niemcy albo Sienna ma zakaz wychodzenia gdziekolwiek, nawet po zakupy w Londynie ale jest na pigulkach, to moze i sa pierdoly ale razily.
Nie polecam i tylko zastanawaim sie jakim cudem ta ksiazka ma takie wysokie oceny!

• Erotyk
  • Romans/Erotyk