Przytulanka

Self Publishing
2016-09-01
2016-09-01
romans dominacja dramat

Przepraszam, ale z której strony ta książka jest dobra? I czemu ma taką dobrą ocenę? I rozumiem, że to debiut autorki?

Mniej więcej w połowie miałam dość, a doczytałam do końca tylko dlatego, że się zmusiłam, nie chcąc przerywać książki. Zachowanie bohaterów, dialogi, akcja - nic się kupy nie trzyma i jest nielogiczne. Wszystko dzieje się szybko, na łapu-capu i jest tak nierealne i głupie, że to aż nie do wiary.

Śmierć Sienny nie zrobiła na mnie najmniejszego wrażenia. Rozpacz Rimmona była kompletnie pozbawiona emocji. Nowa miłość... bach, spotkałem laskę, świetna jest, kocham ją, ma dziecko i też super, zajmę się nimi, juhuuu.

Dlatego przestrzegam - ta książka nie jest wcale dobra, a wręcz źle napisana i do całkowitej przeróbki. Przykro mi, ale nie polecam.

Nie należę do osób, które lubują się w sprowadzaniu młodych autorów na ziemię jednak... doczytałam książkę do połowy i słowo daję nie wytrzymałam. Wiele akcji która momentami nie wnosi nic szczególnego do fabuły sprawia że książka wydaje się nieco "przegadana". Niespójności i rażący sposób przekazania treści-słowem przed autorką jeszcze bardzo długa droga, jeśli chodzi o kształtowanie warsztatu literackiego. Utwór ma jednak wysokie noty, kto wie? Może kiedyś jeszcze po nią sięgnę i dokończę, a historia jednak mnie urzeknie?

Wspaniała książka, milion emocji podczas czytania i jeszcze więcej wylanych łez.
Polecam

Polecam

Cóż mogę powiedzieć uwielbiam przytulankę.Świetna książka Polecam ją gorąco każdemu kto nie czytał

Gorąco polecam! Właśnie skończyłam czytać i dojść nie mogę do siebie. Już wiem że nie zapomnę tej książki.

Jeśli chodzi o książki erotyczne, to mam już przesyt. Ta natomiast jest nieszablonowa i zaskakująco dobra. Zdecydowanie lepsze niż erotyki Polskich pisarek. "Przytulanka" mogłaby ujrzeć światło dzienne, zasługuje na zajęcie jednej z półek księgarni. Zdeklasowałaby całą resztę. To nie zwykły "ruchawy" erotyk. Jest również poruszająca i uczuciowa. Zostaje w pamięci.

Zdecydowanie godna polecenia.

Sama nie wiem od czego zacząć. Książka jak na debiut rewelacja. Mam tylko wielką nadzieję że jednak jest to czysta fikcja, nikt nigdy nie powinien mieć aż tyle bólu, cierpienia. Czytając czułam się jak na rollercosterze. Wzloty i upadki Sienny bardzo przeżywałam, raz śmiałam się a za chwilę płakałam, nawet lampkę wina wypiłam z nią, choć Ona częstowała się whisky. Książka na długo pozostanie w pamięci. Czy chciałabym papierowe wydanie - TAK, choć nie byłaby to książka do której wracałabym często ale tylko i wyłącznie ze względu na emocje jakie wyzwala.

Czytając "Przytulankę" zafundowałam sobie emocjonalny rollercoaster. Razem z główną bohaterką śmiałam się,cierpiałam,płakałam."Przytulanka" znalazła swoje miejsce w moim sercu i gdybym tylko mogła dałabym sto gwiazdek, a nie tylko dziesięć.

zanim napisałam opinię, postanowiłam przeczytać tych kilka które sie już pojawiły. I miło mi, że nie jestem sama zachwycona. Jak na debiut bez korekty, pomocy wydawnictwa, rewelacja.
Chciałabym napisać do Pani magpie101. Widocznie to jest książka kierowana do czytających ze zrozumieniem. Bo ja doskonale widziałam kilka razy tytuły rozdziałów typu "3 miesiące później", "rok później", "dwa lata później" więc nie rozumiem jak można twierdzić, że nie można się połapać w czasie. Jason nie musiał się teleportować, bo w 21 wieku istnieją samoloty. Napisała Pani "Duzo niezgodnosci takich jak np. akcja dzieje sie w Londynie, a faceci ogladaja mecz Polska - Niemcy " A dlaczegóż to w Londynie nie mogli oglądać meczu Polska- Niemcy ? :) Proszę nie robić z siebie ...Ewidentnie książka nie dla Pani, do tego szczyt bezczelności stworzyć taki spojler na portalu Lubimy czytać.
POLECAM !

Cóż mogę powiedzieć Kocham Przytulanke. Wzruszająca historia i napewno długo zostanie w mojej pamięci. Gorąco polecam.

Birdy Rhodes Przytulanka Zobacz więcej
Birdy Rhodes Przytulanka Zobacz więcej