Jezus leczy nasze wspomnienia

Wydawnictwo: eSPe
poradniki
Suerte

Jak uwolnić się z więzienia naszych zranień. Dowiedz się, jak uzdrowić swoje wspomnienia i pozbyć się lęku dzięki Bożemu Miłosierdziu. Jeśli cierpimy na skutek bolesnych wspomnień, potrzebujemy nie tylko pomocy psychologicznej. Tylko miłość Boga może rozplątać sieć żalów i wyrzutów, które nie pozwalają nam pójść naprzód. Nasze serce może uleczyć tylko Boski Lekarz. Dawn Eden pokazuje na...

Jak uwolnić się z więzienia naszych zranień.

Dawn Eden pokazuje na przykładzie własnej trudnej historii, że najlepszą receptę na uleczenie wspomnień przynosi Jezus. Warto przypomnieć sobie swoją osobistą historię i, uznając, że potrzebujemy miłosiernej miłości Jezusa, złożyć nasze poranione życie w ramiona naszego poranionego Zbawiciela.

Przewodnikami w drodze do wewnętrznego uleczenia są w tej książce święci Ignacy z Loyoli i Piotr Faber oraz, czerpiący inspirację z ich duchowości, papież Franciszek.

Sięgnij po ten niezwykły poradnik i odkryj ignacjańską metodę uzdrowienia pamięci.Dawn Eden pokazuje, w jaki sposób możemy uwolnić się z więzienia naszych zranień, nie uciekając przed bólem, ale pozwalając Bogu przemienić go w dar. Ta frapująca i szczera, odwołująca się do bolesnych wspomnień autorki, książka, może naprawdę przemienić życie.

Austen Ivereigh, autor książki "Prorok. Biografia Franciszka, papieża radykalnego."

To wyjątkowa książka. Otwiera nowe horyzonty i wzbogaca ogromnie naszą wiedzę na temat uzdrowienia po przeżytej traumie i radzenia sobie ze związanymi z nią bolesnymi wspomnieniami.

Ks. James Kubicki SJ, dyrektor krajowy Apostolstwa Modlitwy

Dawn Eden jest autorką bestsellerów Dreszcz czystości oraz Zaskoczona radością. Jak święci pomagają w uzdrawianiu seksualnych zranień. Urodziła się w rodzinie żydowskiej, była popularną dziennikarką rockową. W wieku trzydziestu jeden lat przeżyła nawrócenie na chrześcijaństwo, a po kilku latach została przyjęta do Kościoła katolickiego. W 2016 roku uzyskała doktorat z teologii na University of St. Mary of the Lake.

źródło opisu: www.espe.pl

źródło okładki: www.espe.pl