Schorzenia i urazy kręgosłupa

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320025370
zdrowie, medycyna

Autorzy pracownicy Centrum Rehabilitacji w Konstancinie, podjęli się opracowania zagadnień związanych zarówno z powszechnie spotykanymi wadami wrodzonymi jak i schorzeniami kręgosłupa występującymi w wieku dziecięcym, młodzieńczym oraz u dorosłych. Przedstawione zostały : patomechanika, obraz kliniczny, metody diagnozowania oraz kompleksowe leczenie zachowawcze i operacyjne, z uwzględnieniem specyfiki postępowania usprawniającego.

Kamulka84 | 2013-05-22
Przeczytana: 2007 rok