Rehabilitacja medyczna

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320035066
zdrowie, medycyna

Jest to nowoczesny podręcznik rehabilitacji, zgodny z obecnym stanem wiedzy medycznej, odpowiadający aktualnym programom nauczania tego przedmiotu oraz adresowany zarówno do studentów wydziałów lekarskich akademii medycznych, jak i słuchaczy szkół licencjackich o profilu fizjoterapii i rehabilitacji. Publikacja w sposób wyczerpujący przedstawia całość zagadnień związanych z rehabilitacją medyczną. W części ogólnej przedstawiono historię oraz współczesne poglądy na rehabilitację. Nie pominięto problemów psychologicznych oraz zagadnień dotyczących protezowania. Omówiono również problemy rehabilitacji u dzieci i u osób starszych. Odbiorcy: studenci wydziałów lekarskich akademii medycznych, słuchacze szkół licencjackich o profilu fizjoterapii i rehabilitacji.

anettaja | 2014-06-15
Magda | 2010-07-13