8320029260
zdrowie, medycyna

Nieprawidłowy tryb życia i nieodpowiednie odżywianie sprzyjają rozwojowi zapalenia trzustki, zarówno ostrego, jak i przewlekłego, a w leczeniu tych chorób wielką rolę odgrywa terapia dietetyczna. Nasz poradnik pokazuje, jak zmodyfikować sposób żywienia co jeść, a jakich potraw unikać aby powrócić do zdrowia. Przykłady jadłospisów pomogą chorym w realizacji zaleceń żywieniowych. Książka zawiera praktyczne porady i zalecenia specjaistów z Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie mogą z niej korzystać zarówno pacjenci, jak i lekarze podstawowej opieki zdrowotnej.

Natasza | 2017-05-16
Jantarka | 2017-04-26