Rzeki Zadaa

Cykl: Pendragon (tom 6) | Seria: Fantasy
Wydawnictwo: Rebis
Pendragon. The Rivers of Zadaa
Pendragon

Wyobraź sobie, że odkrywasz, iż nie jesteś osobą, za którą się uważałeś! Rzeki Zadaa to kolejny tom pasjonującego i pobudzającego wyobraźnię cyklu dla młodzieży „Pendragon”. Walka dobra ze złem trwa, a Bobby Pendragon podąża za demonicznym Saint Dane’em do kolejnej strefy. Na skutek długotrwałej suszy i braku pożywienia grozi tam wyniszczająca wojna dwóch plemion. Na dodatek Saint Dane...

Wyobraź sobie, że odkrywasz, iż nie jesteś osobą, za którą się uważałeś!

Walka dobra ze złem trwa, a Bobby Pendragon podąża za demonicznym Saint Dane’em do kolejnej strefy. Na skutek długotrwałej suszy i braku pożywienia grozi tam wyniszczająca wojna dwóch plemion. Na dodatek Saint Dane zaczyna też zagrażać przyjaciołom Bobby’ego na jego rodzinnej Drugiej Ziemi.

W najnowszych przygodach Pendragona pojawiają się wstrząsające odkrycia i wzbudzające trwogę niebezpieczeństwa. D. J. MacHale zabiera czytelników na wycieczkę pełną emocji, jakiej szybko się nie zapomina.

źródło opisu: http://www.rebis.com.pl/

źródło okładki: http://www.rebis.com.pl/

WeesT | 2012-12-12

Jedna z moich ulubionych serii. MacHale jest mistrzem fabuły i zwrotów akcji. Książki czytałem przy każdej sposobności. Każdą z zapartym tchem.

Jak najbardziej POLECAM !!

Klucznik | 2015-12-08
Przeczytana: 2012 rok

Nasz bohater trafia do świata, z którego pochodzi jego przyjaciółka. Tutaj szczególnie będzie się starał walczyć ze złem, ponieważ dochodzi podłoże osobiste. Polecam!

Agata | 2010-12-18
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Bardzo dobra kontynuacja. Koniec dało się przewidzieć, ale mimo wszystko trzyma poziom :)

pawlokrak | 2010-10-15

Moja ulubiona część