Rzeki Zadaa

Cykl: Pendragon (tom 6) | Seria: Fantasy
Wydawnictwo: Rebis
Pendragon. The Rivers of Zadaa
Pendragon

Wyobraź sobie, że odkrywasz, iż nie jesteś osobą, za którą się uważałeś! Rzeki Zadaa to kolejny tom pasjonującego i pobudzającego wyobraźnię cyklu dla młodzieży „Pendragon”. Walka dobra ze złem trwa, a Bobby Pendragon podąża za demonicznym Saint Dane’em do kolejnej strefy. Na skutek długotrwałej suszy i braku pożywienia grozi tam wyniszczająca wojna dwóch plemion. Na dodatek Saint Dane...

Wyobraź sobie, że odkrywasz, iż nie jesteś osobą, za którą się uważałeś!

Walka dobra ze złem trwa, a Bobby Pendragon podąża za demonicznym Saint Dane’em do kolejnej strefy. Na skutek długotrwałej suszy i braku pożywienia grozi tam wyniszczająca wojna dwóch plemion. Na dodatek Saint Dane zaczyna też zagrażać przyjaciołom Bobby’ego na jego rodzinnej Drugiej Ziemi.

W najnowszych przygodach Pendragona pojawiają się wstrząsające odkrycia i wzbudzające trwogę niebezpieczeństwa. D. J. MacHale zabiera czytelników na wycieczkę pełną emocji, jakiej szybko się nie zapomina.

źródło opisu: http://www.rebis.com.pl/

źródło okładki: http://www.rebis.com.pl/

Angelika | 2017-06-21
Przeczytana: 2009 rok

Bardzo ciekawy 10 tomowy cykl. Postaci bardzo wyraziste, każdy kolejny "świat" przepięknie i pomysłowo wykreowany.

Zaczęłam czytać już jako dorosła, ale sprawiła mi radość jak dziecku. Zdecydowanie polecam dla młodszej młodzieży, ponieważ książka uczy o potędze przyjaźni i uczciwości oraz o tym, że każde zło można przekuć w dobro.

WeesT | 2012-12-12

Jedna z moich ulubionych serii. MacHale jest mistrzem fabuły i zwrotów akcji. Książki czytałem przy każdej sposobności. Każdą z zapartym tchem.

Jak najbardziej POLECAM !!

Klucznik | 2015-12-08
Przeczytana: 2012 rok

Nasz bohater trafia do świata, z którego pochodzi jego przyjaciółka. Tutaj szczególnie będzie się starał walczyć ze złem, ponieważ dochodzi podłoże osobiste. Polecam!

Kamilos9117 | 2017-06-07
Przeczytana: 07 czerwca 2017

Ta część była dziwna. Jest to jedyne co mi przychodzi do głowy w tym momencie, a co najlepiej ją opisuje. Sytuacja Zadaa wydająca się na przegraną, ale jednak udało się wygrać, sytuacja z Loor cała ta otoczka wokół Marka i Courtney. Teraz tylko zostaje dorwać kolejny tom!

Agata | 2010-12-18
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Bardzo dobra kontynuacja. Koniec dało się przewidzieć, ale mimo wszystko trzyma poziom :)

pawlokrak | 2010-10-15

Moja ulubiona część