Panowanie Kruka

D.J. MacHale Wydawnictwo: Rebis Cykl: Pendragon (tom 9) Seria: Fantasy fantastyka, fantasy, science fiction
Raven Rise
Lucyna Maria Targosz
Fantasy
Pendragon

Bardzo ekscytująca książka.

Bardzo ciekawy 10 tomowy cykl. Postaci bardzo wyraziste, każdy kolejny "świat" przepięknie i pomysłowo wykreowany.

Zaczęłam czytać już jako dorosła, ale sprawiła mi radość jak dziecku. Zdecydowanie polecam dla młodszej młodzieży, ponieważ książka uczy o potędze przyjaźni i uczciwości oraz o tym, że każde zło można przekuć w dobro.

Cykl dobiega końca. Czytelnik wie coraz więcej, ale i coraz mniej. Coraz więcej o (wszech)świecie przedstawionym, a coraz mniej o tym, jak to może się zakończyć. Polecam!

Jedna z tych książek, kiedy autorowi udaje się tak dobrać składniki, że powstaje prawdziwy eliksir magiczny.

Jedna z moich ulubionych serii. MacHale jest mistrzem fabuły i zwrotów akcji. Wszystkie części czytałem przy każdej sposobności. Każdą z zapartym tchem.

Jak najbardziej POLECAM !!

Moim zdaniem jedna z lepszych części . Pierwszy raz połknęłam książkę z tej serii niemal jednym tchem .
W końcu zaczęło się coś wyjaśniać dlatego z niecierpliwością czekam na ostatni tom !

Dyskusje

• Fantastyka