Prawda o kobiecej depresji.

Tłumaczenie: Donata Olejnik
Seria: Zdrowie
Wydawnictwo: Bukowy Las
A Mind of Your Own
poradniki
Aksamitt

Jak zapanować nad ciałem, by uzdrowić umysł. Lekarz psychiatra Kelly Brogan, opierając się na doświadczeniach z własnej praktyki medycznej i na dowodach naukowych, przedstawia nowatorską, holistyczną metodę radzenia sobie z depresją u kobiet. Przekonuje, że symptomy depresji są przede wszystkim sygnałem źle funkcjonującego organizmu, poczynając od poziomu cukru we krwi, przez jelita aż po...

Jak zapanować nad ciałem, by uzdrowić umysł.

Lekarz psychiatra Kelly Brogan, opierając się na doświadczeniach z własnej praktyki medycznej i na dowodach naukowych, przedstawia nowatorską, holistyczną metodę radzenia sobie z depresją u kobiet. Przekonuje, że symptomy depresji są przede wszystkim sygnałem źle funkcjonującego organizmu, poczynając od poziomu cukru we krwi, przez jelita aż po tarczycę, i że sposobem na uzdrowienie umysłu może być uleczenie ciała. Służy temu 30-dniowy plan wyeliminowania przyczyn depresji, polegający na zmianach dietetycznych, właściwej suplementacji, oczyszczaniu organizmu i otoczenia, nowym podejściu do stresu. Daje kobietom szansę, by odzyskały umysł i dobre samopoczucie bez nadużywania antydepresantów.

źródło opisu: https://bukowylas.pl

źródło okładki: https://bukowylas.pl