Down Shift. Bez hamulców

Okładka książki Down Shift. Bez hamulców K. Bromberg
Okładka książki Down Shift. Bez hamulców
K. Bromberg Wydawnictwo: Editio Cykl: Driven (tom 8) literatura obyczajowa, romans
Driven (tom 8)
Down Shift
Editio
2017-08-17
2017-08-17
2016-10-04
Grzegorz Rejs
miłość romans seks namiętność strach mrok wyścigi prawda zaufanie przeszłość demony zauroczenie

Rewelacyjna książka. Uwielbiam.

Rewelacyjna książka. Uwielbiam.

Lubię takie historie. Nie wymagam wartkiej akcji, ani milionów atrakcji, ale chcę czytać jak się ludzie w sobie zakochują. Tyle i aż tyle. Tutaj oczuwałam wszystko, bardzo ładnie miłość ubrana w słowa. Polecam

Tom VIII bardzo fajny- lekko i przyjemnie die czyta. Potyczki słowne głównych bohaterow- urocze, i te Podkolanówki :-) polecam

To było świetne. Idealne zakończenie serii. Poziom porównywalny z historią Coltona i Ry. Uwielbiam ❤❤❤

Cudowne zakończenie serii!! ,historia Zandera w pełni mnie satysfakcjonuje.
Jaki tatuś taki syn,uwielbiam obu😍😍😍

Cudowne zakończenie serii!! ,historia Zandera w pełni mnie satysfakcjonuje.
Jaki tatuś taki syn,uwielbiam obu😍😍😍

52/2020
Historia Zandera i Getty. Idealne zakonczenie serii Driven. Ta seria miala w sobie magie i jej czastka zostanie w moim sercu. Polecam.

52/2020

On i Ona. Dwoje ludzi obcych dla siebie, zamieszkuje wspólnie pod jednym dachem, w małej miejscowości. Od tej chwili ich życie się zmienia.
Oboje różni od siebie, a zarazem podobni. Oboje z tajemnicą, która ich prześladuje.
Narracja toczy się dwutorowo. Poznajemy wydarzenia z dwóch perspektyw - Zandera i Getty.
Książka przepełnione jest erotyzmem i pożądaniem, lecz brak w niej wulgarności. Dostajemy tu dawkę emocji bólu i bezradności z jaką musieli się zmierzyć główni bohaterowie.
Język którym jest napisana jest prosty i przyswajalny.
miejscami, gdy już wydaje się, że nic nowego się nie wydarzy autorka potrafi zaskoczyć. Komizm sytuacji sprawia, że na naszych ustach pojawia się uśmiech.
Down Shift. Bez hamulców to powieść o potrzebie przynależności, o sile i odwadze żeby " po prostu skoczyć".

Książka przepełnione jest erotyzmem i pożądaniem, lecz brak w...

Książka bardzo fajna, dobrze napisana, z ciekawym wątkiem fabularnym, chociaż zaczynam mieć już powoli dosyć tych "idealnych facetów", którzy nawet jeśli mają jakieś problemy, to oczywiscie zawsze w końcu się do nich przyznają i zmienią pod wpływem kobiety.... i potem wszystko jest już idealnie. W życiu nie jest idealnie! To po pierwsze.

Po drugie... czemu miałam wrażenie, że książka mi się strasznie dłuży? Dawno niczego tak długo i na raty nie czytałam. Niektóre fragmenty nawet trochę pomijałam, bo były tak cholernie przewidywalne, że aż bolało.

W każdym razie, jak wspomniałam, książka nie jest zła. Aczkolwiek tchu w piersiach mi nie zaparła.

Po drugie... czemu miałam...

To już ostatni tom serii Driven. I dobrze, bo mam przesyt tej autorki. Pomimo tego oceniam tą historię najlepiej ze wszystkich. Mam też nadzieję że autorka zakończy na tym tomie, bo co za dużo to niezdrowo.

Fantastyczne zwieńczenie serii. Przyznam nawet, że historia Zandera i Getty rywalizuje u mnie o pierwsze podium z historią Coltona i Rylee, zupełnie jak w wyścigu opisanym w książce. Być może powodem są historie głównych bohaterów, z którymi próbują się zmierzyć w małym wyspiarskim miasteczku. On - dostaje wieści o okolicznościach śmierci matki, przy której go znaleziono i krótko mówiąc, fiksuje, ona - maltretowana psychicznie i w sumie także fizycznie przez nieczułego ojca i męża, dla których była tylko towarem przypieczętowującym umowę.
Czytałam na jednym oddechu i aż mi żal, że to koniec pięknej historii z wyścigami w tle.

• 2017