Psychiatry Clerkship Guide 2e

Wydawnictwo: Mosby
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna

This practical pocket sized reference provides guidance on the core clinical information essential for rotating through a psychiatry clerkship. Divided into three sections, the text outlines the practical skills and procedures needed on rotation, organises clinical discussions by presentations (symptom, sign, or abnormal lab value), and presents discussions of problems organised by specific diagno

wildfemale | 2015-05-17
Przeczytana: 17 maja 2015

Naprawdę przeciętna książka, którą przeczytałam od deski do deski tylko żeby napisać rzetelną recenzję. Książka totalnie nie jest zaadaptowana do polskich realiów. Jedynym ukłonem w stronę polskiego czytelnika jest zamieszczenie w niej polskiej ustawy o ochronie zdrowia psychicznego, którą i tak można wszędzie znaleźć za darmo.
Nie polecam, książka trudna w odbiorze, kompletnie nie przekładająca się na codzienną praktykę.

Na półkach