Nowoczesny trening siłowy

Wydawnictwo: Galaktyka
sport
Marcin

Nowoczesny trening siłowy, to najlepsza droga do rozwinięcia pełnego potencjału swojego ciała. Jest to nowy rodzaj książki o fitnesie. Stworzona przez członków zespołu redakcyjnego Men's Health, wiodących ekspertów w dziedzinie treningu siłowego. Podręcznik jest pełen znakomitej jakości kolorowych zdjęć, wiele z nich przedstawia metodę wykonywania ćwiczenia krok po kroku, znajdziesz też świetne rysunki anatomiczne. Książka stanowi hołd dla wspaniałej i zadziwiającej maszyny, jaką jest męskie ciało - ponad 650 mięśni i 250 milionów włókien mięśniowych i nauczysz się z niej jak najlepiej wykorzystać potencjał swojego ciała.

Dowiedz się jak zbudowane są twoje mięśnie i jak działa twoje ciało
Poznaj sekrety budowania mięśni
Podążaj 6-miesięcznym programem treningowym, który będzie odpowiedni dla twoich potrzeb (ponad 100 dokładnie opisanych ćwiczeń)
Książka Nowoczesny trening siłowy autorstwa Iana Kinga i Lou Schulera to kompendium wiedzy kulturystycznej. Czytelnik znajdzie w niej nie tylko prosto i obrazowo przedstawione zasady fizjologii człowieka oraz biomechaniki, ale także szczegółowy opis techniczny ćwiczeń oraz plany treningowe stworzone z myślą o zaawansowanych ćwiczących jak i tych początkujących. Autor płynnie przechodzi z jednego zagadnienia w kolejne, ukazując sposób budowy mięśni w sposób zrozumiały zarówno dla ćwiczących, jak i osób niezorientowanych w temacie. Książka wprowadza także czytelnika w podstawy odżywiania, dzięki czemu łatwiej będzie mu zrozumieć rolę diety w planie treningowym. Polecam tę książkę wszystkim zainteresowanym budową mięśni!
Ian King jest australijskim trenerem siłowym, który przez ostatnie dwie dekady prowadził czempionów olimpijskich.

Lou Schuler jest dyrektorem od spraw fitnessu Men's Health i autorem The Testosterone Advantage Plan, również wydanego przez Rodale.

źródło okładki: www.galaktyka.com.pl

Arek93 | 2017-04-15