Aktywna ciąża dla bystrzaków

Wydawnictwo: Septem
zdrowie, medycyna

Ciąża w stylu fitness Oswoiłaś się już z myślą, że jesteś w ciążya Niewątpliwym plusem jest to, że ludzie w autobusie ustępują Ci miejsca i masz prawo podchodzić do okienek w urzędach bez kolejki. Minusem jest zaś to, że stare ubrania przestają na Ciebie pasować. Pewnie już zastanawiasz się, jak będziesz wyglądać za kilka miesięcya Fakt, że w Twoim brzuchu rozwija się mały człowiek, nie oznacza, że musisz zachowywać się niczym szklany, nieruchomy inkubator. Możesz uprawiać sport i zachować świetną formę aż do chwili rozwiązania. Ważne tylko, byś robiła to pod okiem specjalistów takich jak autorzy Aktywnej ciąży dla bystrzaków.Joga, pływanie, trening siłowy i aerobik ruch sprawi, że okres ciąży stanie się nie tylko czasem oczekiwania na potomka, ale również przygotuje Cię fizycznie na jego przyjście. znajdziesz tu ćwiczenia dla siebie bez względu na to, czy wcześniej aktywnie uprawiałaś sport, czy byłaś raczej dziewczyną kanapową. Dowiedz się, które z ćwiczeń są dla Ciebie wskazane, a jakich powinnaś unikać. Poczytaj o tym, jak prawidłowo odżywiać się podczas ciąży i po rozwiązaniu oraz jak zachować zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne w obliczu ważnej zmiany w Twoim życiu.Bezpieczny program treningowy na czas ciąży.Uelastycznianie ciała, poprawianie krążenia oraz zdrowy sen.Metody kontroli prawidłowego przyrostu masy ciała. Przygotowanie ciała do akcji porodowej oraz porodu.Szczegółowe opisy ćwiczeń na kolejne etapy ciąży.Sposoby angażowania rodziny i przyjaciół w swój bieg po kondycję.

silverraven | 2016-02-16
Na półkach: Dziecko, Chcę przeczytać