Wszystko o bólu

Wydawnictwo: Tower Press
zdrowie, medycyna

Autor przeznaczył książkę dla pacjentów, którzy lepiej poznając własne cierpienia, stają się bardziej świadomymi partnerami lekarza, co z pewnością poprawi wyniki leczenia. Autor zachęca do lektury tej książki, stawia jednak czytelnikom pacjentom dość wysokie wymagania ze względu na poziom omawianej wiedzy w przekonaniu, że wysiłek opłaci się czytającemu. Książka napisana jest żywym, potoczystym językiem z licznymi, ciekawymi dygresjami i przedstawionym dość szeroko tłem historycznym.

Morbius | 2018-03-27
Na półkach: Chcę przeczytać, *Inne