Atlas anatomiczny

Wydawnictwo: Literat
zdrowie, medycyna

Nowe, uzupełnione opracowanie cieszącego się dużym zainteresowaniem czytelników Atlasu anatomicznego. Treść przedstawiono w sposób prosty i uporządkowny, ułatwiający zrozumienie oraz naukę. Książka zawiera opisy budowy i działania układów i narządów w organizmie człowieka oraz 100 szczegółowych kolorowych rysunków anatomicznych. W ostatniej części atlasu znajduje się polsko-łacińsko-angielsko-niemiecki słownik wszystkich terminów medycznych pojawiających się na ilustracjach. Uzupełnieniem książk

Buzz | 2014-07-30

Książka zdecydowanie za mało szczegółowa jak dla studenta medycyny i zdecydowanie za bardzo szczegółowa jak dla przeciętnego człowieka przez to staje się mało przydatna. Dodatkowo występuje w tej książce kilka błędów. Ogólnie może się przydać jeśli chcemy zapoznać się trochę z anatomią przed studiami medycznymi, ale do niczego więcej.

książek: 2045
SEKAi | 2015-12-16

Jak dla mnie to strasznie słaba pozycja, niby dobra do poznania podstaw anatomii i troszkę fizjologii człowieka, ale nie nadaje się nawet na materiał do podstawówki - chyba że do 3 klasy max. - posiada też błędy (które są widocznie uproszczeniami autorów)...

| 2013-05-10
Przeczytana: 2009 rok

Nie jest to najbardziej szczegółowy atlas, ale dla tych, którzy są ciekawi, jak ogólnie zbudowane jest ciało człowieka, wystarczy. Atlas zdecydowanie nie będzie przydatny na studiach medycznych, ponieważ jest zbyt ogólny i zawiera tylko schematy, bez zdjęć.

Aleksandra | 2013-05-07
Przeczytana: 07 maja 2010

Dużo ilustracji i mało informacji, będzie przydatna dla uczniów liceum i szkół policealnych, na studia medyczne jednak nie, ale myślę, że to nie było celem tej książki :) Świetne ilustracje i plakaty. Polecam!

vicodinowa | 2012-04-11

Ładne ilustracje, ale gdy szukałam informacji do zadania, nic nie znalazłam. Najważniejsze rzeczy owszem, są opisane, ale nic ponad. Jeżeli ma się wybór, lepiej zdecydować się na coś obszerniejszego.

Jantarka | 2016-10-26
Przeczytana: 26 października 2016

Bardzo mało szczegółowy, słabe rysunki, dla młodzieży w wieku szkolnym

KwiatPustyni | 2013-03-23

Polecam szczególnie licealistom.