Talmud czy Biblia?

Wydawnictwo: Nortom
religia
Sezar

„Talmud czy Biblia?” to praca traktująca o korzeniach chrześcijaństwa. Ks. prof. Michał Poradowski, głównie w oparciu o Pismo Święte Nowego Testamentu ukazuje, że początki chrześcijaństwa tkwią w mozaizmie i w Biblii. Czytelnik może znaleźć również odpowiedź na pytanie, czy chrześcijanie i żydzi wierzą w tego samego Boga, oraz na czym polega judaizacja chrześcijaństwa? Poruszając wymienione tematy Autor uważa, że rozważania na ten temat przyczynią się do ich wyjaśnienia oraz do usunięcia istniejących nieporozumień.

źródło opisu: http://www.nortom.pl/

źródło okładki: google