Jak usypiać?

Wydawnictwo: Esprit
zdrowie, medycyna

Zdrowy sen dziecka należy do tych kwestii związanych z pielęgnacją dzieci, wokół których narosło najwięcej zamieszania i nieporozumień. Jeśli twoje dziecko ma problemy ze snem, albo po prostu chciałabyś uniknąć problemów z zasypianiem u nowonarodzonego dziecka zarówno teraz, jak i w przyszłości, to praktyczny, wprowadzający krok po kroku w problem poradnik Giny Ford jest najlepszym wyborem. Metody Giny, wypróbowane i sprawdzone w tysiącach przypadków, pomogą ci zrozumieć rytm snu twojego dziecka. Gina udziela nieocenionych porad na temat tego, jak rozwiązywać najczęstsze problemy z tym związane i jak ich unikać. Jak usypiać? Wademekum zdrowego snu niemowląt i maluszków pomoże ci również w następujących problemach: + jak radzić sobie z wieczornymi awanturami w łóżeczku, wczesnym porannym budzeniem się, lękiem przed ciemnością i koszmarami + dlaczego niektóre przyzwyczajenia związane z karmieniem i zasypianiem w czasie dnia źle wpływają na sen nocny + jak karmić niemowlę lub maluszka, by uniknąć nocnego budzenie się wywołanego przez głód lub kolkę I nie tylko! &„,Dzieciaki Giny&”,, jak się już o nich mówi, są wypoczęte i nie maja problemów ze snem! &„,The Daily Telegraph&”, Okładka: miękka, Rok wydania: 2008,

Francis | 2017-01-05
Ewelina Brąberek | 2015-05-14