Suplementy diety a zdrowie

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
9788320037012
zdrowie, medycyna

Suplementy diety są coraz bardziej popularne, szczególnie wśród osób starszych. W wielu przypadkach mogą mieć znaczenie w profilaktyce chorób. Niestety, niekiedy ich przyjmowanie jednocześnie z lekami może być niebezpieczne dla zdrowia. Wiedza na temat interakcji miedzy lekami, suplementami diety a żywnością jest w społeczeństwie bardzo mała. Autorzy wyjaśniają, na czym polega działanie suplementów, kiedy należy je stosować oraz kiedy trzeba koniecznie skonsultować się z lekarzem.

paula_cw | 2016-06-01

Przystępnie napisana. Dużo ciekawostek i praktycznych informacji

Kuba Guzik | 2016-12-04
Agata | 2013-07-24