Skandal

Tłumaczenie: Natalia Wiśniewska
Wydawnictwo: Lucky
One night of scandal
romans

Carllotta Farleigh niespodziewanie poślubia prawie jej nieznanego Haydena St. Claira, zwanego Lordem Śmierć i wyjeżdża z nim do jego majątku Oakwylde w Kornwalii. Tu czeka ją niespodzianka i wiele zmartwień. Czy miłość, którą z czasem zacznie darzyć męża, pokona liczne przeszkody, a Hayden odwzajemni jej uczucie? Może kradnąc mu serce zemści się za obojętność wobec niej?

Amoretta | 2014-09-09
Przeczytana: 09 września 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Książka na początku zachwyciła mnie - dziewczyna w dniu swego balu jest skompromitowana przez lorda śmierci, on ją poślubia i wywozi do odległej Kronwalii. Okazuje się, że ma córkę, równie nieznośną jak jego nowa żona w dzieciństwie. Carllotta zamieszkuje pokój dla guwernantki i tym też jest faktycznie w domu męża. Tutaj pojawia się duch i trochę mnie denerwuje... Na koniec znów jestem zauroczona treścią, gdy to Charlotta pisze książkę oczyszczającą dobre imię męża, sama się ośmieszając. Miła lektura.

Kasjopeja | 2013-01-07
Przeczytana: 07 stycznia 2013
Magdalena | 2014-11-30
Przeczytana: 30 listopada 2014

Czytałam kiedyś historię Sterlinga i Laury i była taka sobie. Teraz przeczytałam historię Lotty i szczerze mówiąc nie zauroczyła mnie. Może to i było ciekawe, ale jakoś tak nie za bardzo polubiłam główną bohaterkę. Początkowo wydała mi się straszna trzpiotką, później zaczęła być interesująca, ale w konsekwencji była nijaka. Hayden był tajemniczy i skomplikowany i pełen poczucia winy i jakoś tak nie mógł się przemóc. Ciągnęło się to i ciągnęło i jakoś nie było interesujące. Niektóre komentarze Sterlinga były fajne.

Ziraelka | 2016-10-04
Przeczytana: 09 października 2016