Tania książka po 10 zł - obyczajówka

Przed świtem

Tłumaczenie: Ewa Górczyńska
Cykl: Bracia Kane (tom 2)
Wydawnictwo: Lucky
The vampire who loved me

Piękna i odważna Portia Cabot jako siedemnastoletnia dziewczyna ocaliła życie przystojnemu wampirowi Julianowi Kane, choć sama przez to naraziła się na śmiertelne niebezpieczeństwo. Julian ze wszystkich sił opiera się swoim wampirycznym skłonnościom, jednak żeby znów stać się w pełni człowiekiem, musi odzyskać skradzioną mu przez innego wampira duszę. Po pięcioletnich poszukiwaniach wraca do Londynu i stwierdza, że siedemnastolatka, którą kiedyś poznał zmieniła się w urzekającą, zmysłową kobietę. Portia czuje, że nadal łączy ją z Julianem silna więź, jednak widzi, że ukochany bardzo się zmienił. Czy seria morderstw popełnionych nocą na samotnych kobietach to jego dzieło? Czyżby mężczyzna, którego od lat kocha, jednak uległ swoim krwiożerczym instynktom?

źródło opisu: Lucky, 2007

Miśkaa | 2015-01-16

Powieść jest nudna, akcja ciągnie się powoli, całość jest mdła.

Magdalena | 2014-11-12
Przeczytana: 12 listopada 2014

Nudnawa. Nic ciekawego się w niej nie dzieje. Akcja powolna. Historia mało interesująca. Julian i Portia nie okazali się ciekawi.

wiola | 2015-01-15

Jest to drugi tom o siostrach Cabot i braciach Kane. Książkę da się przeczytać w spokojnie 2 wieczorki szybko się czyta.

Youstyna | 2011-09-24
Na półkach: Przeczytane, Fantasy, Posiadam
Przeczytana: marzec 2011

Wampirzy harlekin. Ale czytać można śmiało :-)

Kasia W-ka | 2014-03-04
Na półkach: Przeczytane, Cz.2
Przeczytana: 04 marca 2014

2 część historii braci Kane.
Pierwszą część historii braci Kane przeczytałam jakiś czas temu nie wiedząc że jest dalszy ciąg, więc musiałam przypomnieć sobie jej treść i muszę przyznać, że było warto. Historia Juliana dość ściśle wiąże się z historią Adriana, lecz można ją przeczytać osobno. Całość jednak stanowi świetną historię z wampirami w tle.

Muniette | 2010-10-03

Na początku nie mogłam się zdecydować o czym właściwie jest ta książka, a jej tytuł bardzo kojarzył mi się z czwartą książką sagi ,,Zmierzch." Dopiero po przeczytaniu zdałam sobie ze swojego błędu, bo jest to zupełnie inna historia, którą łączy chyba tylko obecność wampirów i wątek miłosny. Podobała mi się szybka, wartka akcja i niecodzienność niektórych wątków. Pozornie zwykły harlequin,a tak naprawdę bardzo zaskakująca książka.

Chain | 2012-11-09

lubię czytadła tej autorki i już:)

EmaxDomina | 2017-08-31
Na półkach: Przeczytane, Romans
Przeczytana: sierpień 2017

Saga "Zmierzch" w wydaniu Harlequinowym ;-)

Paulina | 2017-12-16
Przeczytana: 16 grudnia 2017

Ten drugi tom jest przyjemniejszy. Polecam!

Marysia1326 | 2012-03-06

moze byc fajne