"Kocham" to przeklęte słowo

Tłumaczenie: Monika Kaczkowska
Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Seks? Tak. Coś sobie przypominała... Czy to coś między prowadzeniem rozmów i umawianiem się na kolację a szlochaniem i zjadaniem zbyt wielu ciasteczek? Mimo wszystko Bella była przekonana, że przydałoby się jej trochę seksu; najlepiej przed wygaśnięciem daty ważności nie rozpakowanych jeszcze prezerwatyw. Ale to przeklęte słowo "kocham"? Nie mam mowy! Nie chciała go już więcej słyszeć. W...

Ale to przeklęte słowo "kocham"? Nie mam mowy! Nie chciała go już więcej słyszeć. W przeszłości Belli znajdowały się rzeczy, których należało się pozbyć. Dlatego teraz postanowiła, że nie chce ponownie taszczyć emocjonalnego bagażu w postaci miłości.

Czy uda jej się to, gdy na swojej drodze spotka Tego Jedynego?

Lily76 | 2013-07-09
Przeczytana: 09 lipca 2013

Jakiś czas po śmierci partnera Patricka Bella postanawia zmienić swoje życie - kupuje dom, wyprowadza się do innego miasta, zmienia pracę. Niemal cały świat oczekuje od niej znalezienia "tego jedynego", lecz Bella nie potrafi zapomnieć o przeszłości, wspomnienia nie dają jej spokoju. Ale życie toczy się dalej i poznaje mężczyznę, którego nazywa "Sprężynkiem" ze względu na specyficzne, kręcone i odstające na wszystkie strony włosy. Pojawia się szansa na bycie szczęśliwą ponownie, lecz Bella nadal nie potrafi poradzić sobie z pewną tajemnicą, którą skrywa przed bliskimi, rodziną Patricka, a nawet w pewnym sensie samą sobą. Nic się nie zmieni, póki o tym komuś nie powie.
Książka dobra na lato, do popłakania, minus za "miłosne dłużyzny". Zdecydowanie kobieca.

dotaxa | 2013-08-09
Przeczytana: 08 sierpnia 2013

Lekka, zabawna, przyjemna, napisana z dowcipem, typowy 'odmóżdżacz'. Jednocześnie ciekawa ze względu na przeszłość głównej bohaterki rzucającej światło na jej teraźniejszość. Bardzo dużo opisów, które na początku mnie zniechęciły, ale jak już coś czytam to do końca. Prolog zbyt 'poetycki', ale jak ktoś lubi... ;-)
Mimo wszystko dobrze przeczytać raz na jakiś czas coś przewidywalnego z happy endem :)

Dinnon | 2013-03-18
Przeczytana: 17 marca 2013

Miła, przyjemna i lekka. Mogłam się bardzo utożsamiać z bohaterką, która bardzo często przypominała mi mnie samą. Bardzo odprężająca, polecam!

Milena96 | 2015-05-12

Świetna ksiazka, przyjemnie sie czyta. :)

Lucy78 | 2015-07-14

fajna na swój sposób.