Podręcznik dla niedzielnego ojca

Lessons For A Sunday Father
83-7298-725-4
dorastanie, rodzina
aniaxyz

Oto historia: Scotta, który pewnego dnia ląduje na bruku, z całym swym dobytkiem w plastikowej torbie, i uświadamia sobie, że chyba popełnił wielki błąd. Gail, która żałuje, że jej mąż nie jest objęty gwarancją, bo wtedy mogłaby go oddać i dostać zwrot pieniędzy. Nata, który odkrywa, że dorastanie nie jest takie wspaniałe, jak mu się wydawało. Rosie, która chce z powrotem swojego tatusia,...

Oto historia:

Rosie, która chce z powrotem swojego tatusia, albo przynajmniej nowy lakier do paznokci.

Czworo bohaterów, jedna historia: miłości, cierpienia i nauki dojrzałości.

Nora | 2011-07-27
Przeczytana: 27 lipca 2011

Bardzo optymistyczna książka, napisana w dowcipny sposób.

marysienia | 2016-09-17
Anksunamun | 2016-07-11