Najdroższe dzieciaki

Tłumaczenie: Joanna Piątek
Wydawnictwo: Sonia Draga
24-Karat Kids
Kara

Shelley Green właśnie z wyróżnieniem zakończyła staż na pediatrii i zaręczyła się z miłym i przyzwoitym nauczycielem z Brooklynu. Nieustannie się zastanawia, ile jeszcze szczebli zawodowej kariery musi pokonać, aby któregoś dnia otworzyć własną praktykę. Odpowiedź na to pytanie przychodzi znienacka, gdy propozycję pracy składa jej dr Marge Mueller, właścicielka słynnej ekskluzywnej przychodni...

Odpowiedź na to pytanie przychodzi znienacka, gdy propozycję pracy składa jej dr Marge Mueller, właścicielka słynnej ekskluzywnej przychodni dziecięcej Madison Pediatrics. Od tej chwili Shelley wkracza w świat, w którym kilkumiesięczne dzieci ubiera się u najlepszych projektantów, a kilkuletnie – umawia na manicure w markowych salonach kosmetycznych.
Dla narzeczonego-idealisty nowy styl życia przyszłej żony jest sporym szokiem. Jej szefowa jasno dała do zrozumienia, że do obowiązków nowo zatrudnionego lekarza należy nie tylko perfekcyjna opieka nad małymi pacjentami, ale też szykowny ubiór oraz idealna sylwetka, co pulchniutkiej Shelley może sprawić trudność.
Jak by tego było mało, na horyzoncie pojawia się Josh Potter – ociekający seksapilem subtelny bojownik o prawa zwierząt, najwyraźniej bardzo zainteresowany zawarciem bliskiej znajomości z młodą panią doktor.

Ewa | 2012-04-17
Przeczytana: kwiecień 2012

Łatwo, lekko i przyjemnie. "Najdroższe dzieciaki" nie są z całą pewnością lekturą wnoszącą coś nowego do naszego światopoglądu, ale zapoznanie się z treścią tej książki jest świetną zabawą. A chyba nikt niczego więcej od tego rodzaju powieści nie oczekuje :) Zdecydowanie polecam na odprężenie i wywołanie uśmiechu w każdej sytuacji.

monika7253 | 2011-09-02

Jeśli chcesz się zrelaksować to polecam tą książkę. Jest dobrze napisana więc fajnie się ją czyta :)

Ola0312 | 2016-11-02
Przeczytana: 07 kwietnia 2015